Program TV

NIEDZIELA 26.05
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 1:45teleturniej muzyczny
Dzika ziemia
2:40dramat przygodowy
Klan (3496)
5:15telenowela
Klan (3497)
5:35telenowela
Polsat
Grand Budapest Hotel
od 0:05komedia
Tajemnice losu
2:15program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Gorące piękności
od 1:30film erotyczny
Auto Fun
3:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Sekrety sąsiadów (25)
od 1:55serial obyczajowy
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Włatcy móch: Andżelika (6)
2:00serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Menu na miarę (5)
3:50program kulinarny
Z archiwum policji (1/13)
4:35serial dokumentalny
Dyżur 2 (26)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (12)
5:25serial dokumentalny
Flash 2 (5)
5:45serial akcji
TVN 7
Moc magii
3:20interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (582)
5:50serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Bodo (1)
2:35serial biograficzny
Chłopiec na galopującym koniu
3:40dramat psychologiczny
Kulturalni PL
5:35magazyn
WP
Pościg we mgle
od 0:05thriller
Modus 2 (8)
2:10serial kryminalny
Kabaret na żądanie (11)
3:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (16)
4:05program rozrywkowy
Megafabryki 2: Technogym (12)
5:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Milczenie
od 23:55dramat historyczny
zdjęcieKnives Out
2:40dramat obyczajowy
Na drodze
4:15film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:45film krótkometrażowy
Drzewo i ja
5:30film krótkometrażowy
AXN
Maska Zorro
od 0:10film przygodowy
Zagadki z przeszłości 3 (17)
2:40serial przygodowy
CANAL+
Dług
od 1:55dramat sensacyjny
Palimpsest
3:35thriller
Supernatura (1)
4:55serial dokumentalny
CANAL+ 1
M jak morderca
od 0:50film kryminalny
60 kilo niczego
2:25film krótkometrażowy
Dług
2:55dramat sensacyjny
Palimpsest
4:35thriller
Supernatura (1)
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Wszystkie pieniądze świata
od 0:30dramat sensacyjny
Nowa Tonacja
2:40magazyn muzyczny
zdjęciePianista
3:10dramat wojenny
Odprawa
5:35film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Martwy punkt
od 1:10film kryminalny
Aktualności filmowe+
4:40magazyn filmowy
Kiedy ranne wstają zorze
5:10film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Nielegalni (3)
od 1:25serial sensacyjny
Aktualności filmowe+
2:25magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:55chochliki telewizyjne
Wtorek
3:25komedia
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Zniewoleni
od 0:55dramat kryminalny
zdjęcieEquilibrium
2:50film SF
Zdrówko (4/22)
4:55serial komediowy
Zdrówko (3/22)
5:25serial komediowy
Ekstrakt
5:50komedia kryminalna
HBO
Rocknrolla
od 1:25film sensacyjny
Wada ukryta
3:25film kryminalny
HBO 2
Templariusze 2 (1/8)
od 1:20serial historyczny
Oni
2:10horror
Mother!
3:55horror
HBO 3
Wiktoria (8-ost.)
od 1:50serial kostiumowy
zdjęcieDunkierka
2:40film wojenny
Fałszywe powody
4:25dramat sensacyjny
Kino Polska
Wyspa skazańców
od 0:05dramat psychologiczny
Mocna kawa nie jest wcale taka zła
2:50film krótkometrażowy
Stepy
3:50dramat obyczajowy
Szczęście
5:35film dokumentalny
Kino TV
Pełny krąg
od 1:00thriller
Eksperyment w łaźni
2:40dramat kryminalny
Mała syrenka
4:30film dla dzieci
Dwóch facetów w jednym
5:25komedia fantasy
Polsat Film
Predator
od 0:00film sensacyjny
Ślad (2)
2:15serial kryminalny
Ślad (3)
3:15serial kryminalny
W rytmie serca (12)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (715)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Spartan
od 0:15thriller
Zgorszenie publiczne
2:35komedia romantyczna
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
4:15serial paradokumentalny
Plebania (209)
5:15serial obyczajowy
TNT
Czerwona gorączka
od 1:35film sensacyjny
Węże w samolocie
3:15thriller
Trzynaście kobiet
5:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
od 1:55serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:15serial dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 1:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej ATP w Genewie
3:00mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz finałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 1:30mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
4:00mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 42
od 1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
2:00mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
4:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Chudinow
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 1:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
2:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: KSW 40
4:30walka: Mariusz Pudzianowski - Jay Silva
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
od 1:35mecz półfinałowy
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
3:35mecz finałowy gry pojedynczej
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!