Lombard. Życie pod zastaw 7 (339)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (339)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Dawid mieszka z siostrą Amelką i matką, Zofią, w schronisku dla bezdomnych. Dręczony przez szkolnych kolegów chłopiec ucieka do byłego partnera matki, Olafa, agresywnego alkoholika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Dawid mieszka z siostrą Amelką i matką, Zofią, w schronisku dla bezdomnych. Dręczony przez szkolnych kolegów chłopiec ucieka do byłego partnera matki, Olafa, agresywnego alkoholika i przestępcy. Ten chciałby, żeby Zofia do niego wróciła, bo zasiłki socjalne poprawiłyby jego status. Zawiadamia opiekę społeczną o jej problemach. Kobieta jest przerażona myślą, że odbiorą jej dzieci. Niespodziewanie otrzymuje od Roleckiego pewną propozycję. Po uzyskaniu tytułu magistra, Marta, córka Kazimierza, postanawia porzucić karierę naukową. Ma na siebie inny plan. Filomena Kociubińska krytykuje wygląd Adka, który jej zdaniem przypomina za bardzo chłopca. Adek jest zirytowany. Kobieta próbuje mu doradzić w kwestii stylizacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także