Program TV

POPULARNE

TVP 2
Dobry, zły i brzydki
od 0:35western
Gość
3:40thriller
Koło fortuny (337)
5:20teleturniej
Barwy szczęścia (2067)
5:55serial obyczajowy
Polsat
Tajemnice losu
2:05program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Kuba Wojewódzki (26)
od 1:30talk-show
Uwaga!
2:30magazyn reporterów
Moc magii
2:50interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieokiełznana namiętność
od 1:30film erotyczny
zdjęcieAuto Fun
3:10magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Zagadkowe zgony (5)
od 1:55serial dokumentalny
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Benny Hill (54)
2:00program rozrywkowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Taki jest świat 4 (20)
4:05program informacyjny
Dyżur 2 (25)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (11)
5:25serial dokumentalny
Czynne całą dobę 2 (1)
5:50serial komediowy
TVN 7
Red 2
od 0:20film sensacyjny
zdjęcieMoc magii
3:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (581)
5:50serial paradokumentalny
WP
Zakładniczka
od 0:50dramat kryminalny
Mistrzowie Kabaretu (2)
3:35program rozrywkowy
Megafabryki 2: Super subway (9)
4:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Suburra
od 23:55film kryminalny
Jaskółka
2:15dramat obyczajowy
Basen
3:35film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:20film krótkometrażowy
Belfer (1/10)
5:05serial kryminalny
CANAL+
Pomiędzy słowami
od 1:45dramat obyczajowy
Prawo ojca
3:10dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Wcielenie
od 1:20horror
Pomiędzy słowami
2:45dramat obyczajowy
Prawo ojca
4:10dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Wtorek
od 0:45komedia
Nie ma zmiłuj
2:10film obyczajowy
Odprawa
3:55film krótkometrażowy
Angelus
4:15komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Nowe oblicze Greya
od 0:40melodramat
Syndrom berliński
2:25dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
4:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 1:55chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
2:25film krótkometrażowy
Kiedy ranne wstają zorze
2:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (1)
3:15film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Oficer i dżentelmen
od 0:50melodramat
Halt and Catch Fire 2 (9/10)
3:15serial obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (10-ost.)
4:10serial obyczajowy
Zdrówko (3/22)
5:05serial komediowy
Zdrówko (4/22)
5:35serial komediowy
HBO
Tamte dni, tamte noce
od 1:40dramat obyczajowy
Obłędny rycerz
3:45komedia przygodowa
HBO 2
Wyspa
od 0:15thriller SF
Sześć dni, siedem nocy
2:30komedia przygodowa
Proza życia
4:15komedia
HBO 3
Bękarty
od 0:45komedia przygodowa
Cudotwórcy (5)
2:40serial komediowy
Prawo Artura (5)
3:05serial komediowy
Nie czas na łzy
4:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Porno
od 0:35komedia
Anna i wampir
2:35film kryminalny
Słońce, siano i truskawki
4:30komedia obyczajowa
Kino TV
Straszny film 3
od 1:05horror komediowy
Lucky Luke
5:45western komediowy
Polsat Film
Marsjanin
od 0:00film SF
Ślad (48)
3:00serial kryminalny
Ślad (1)
4:00serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (713)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (714)
5:30serial fabularno-dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
od 1:55serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
2:30serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
3:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:10serial dokumentalny
Basket+
5:45newsy sportowe
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 1:2513. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
3:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 1:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
4:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 0:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 45: The Return to Wembley
2:00walka: Phil De Fries -Tomasz Narkun
Polsat Sport Extra
Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
2:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 1:30mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Sporty walki: Gala FEN 23 w Lublinie
3:30walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 1:35mecz fazy grupowej: Honduras - Nowa Zelandia
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
3:45podsumowanie meczów półfinałowych
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!