Lombard. Życie pod zastaw 2 (86)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (86)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Leszek Korusiewicz
W skrócie:Agnieszka i Tadeusz mają problemy z 10-letnim synem. Dla jego dobra kobieta zastawia w lombardzie telewizor. Para postanawia też zatrudnić opiekuna trudnej młodzieży. Cezary zrywa kontakt z Andżeliką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Agnieszka i Tadeusz nie potrafią okiełznać syna, Miłosza. Dla dobra krnąbrnego dziesięciolatka kobieta zastawia w lombardzie telewizor. Para postanawia też zatrudnić Igora, opiekuna dla trudnej młodzieży. Chłopiec reaguje na niego agresją. Kiedy zauważa brak telewizora, robi kolejną awanturę i niszczy sprzęty domowe. Z uporem ignoruje też polecenia rodziców. Igor prosi ich, aby pozwolili mu zostać sam na sam z chłopcem i porozmawiać z nim. Odgłosy awantury dochodzące z mieszkania Agnieszki i Tadeusza budzą niepokój sąsiadów, którzy zawiadamiają policję. Kaśka odbiera biżuterię od Kuby, a Cezary zrywa kontakt z Andżeliką. Kazimierz próbuje raz jeszcze porozmawiać z Oliwią. Ich rozmowę brutalnie przerywa Sławomir. Kazimierz jest pewien, że poniósł negocjacyjne fiasko. Niebawem jednak Oliwia jednak postanawia odwiedzić rodziców. Ich rozmowę ponownie przerywa pojawienie się Sławomira. Tym razem jednak mężczyzna ma zupełnie inne zamiary. W lombardzie zjawia się też pan Gutecki, który za wszelką cenę chce się pozbyć butli z gazem. Pracownicy podejrzewają, że nie jest jej właścicielem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także