Program TV na dziś
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 29: Amnezja (370)
od 10:45serial kryminalny
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Manawatawhi (5/6)
12:55serial dokumentalny
Złoty chłopak (168)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie: Lipedema - choroba grubych nóg (8)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2990)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1687)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (331)
13:15telenowela
Va banque (766)
14:05teleturniej
Na sygnale: Monogamia rotacyjna (565)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja?: Bezwzględna babcia chce przemycić nóż do więzienia (818)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Dziewczyna ze zdjęcia (725)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Prąd (1270)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Prawdziwy skarb (1316)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Wałcz, Blue Moon (6/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1614)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (953)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (14/56)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (8)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Pojedynek drapieżników (11)
14:00serial popularnonaukowy
Uśmiechnij się 3 (5)
14:55program rozrywkowy
TV 4
Trudne sprawy: Wygrana pożyczka (991)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (315)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Regulamin zabijania (500)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Żona wyrzuca męża na bruk,mężczyzna pada ofiarą mrozów (441)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Leśniczówka (442)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (53)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (54)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (55)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (56)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (545)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (546)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (195)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: W desperacji (37)
12:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
13:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (393)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (92)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Lowelas (627)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1012)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (163)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (596)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Dzieci słońca
od 10:10dramat obyczajowy
Słowobranie
11:55program publicystyczny
Legendy opery: Enrico Caruso (7)
12:35serial dokumentalny
Kot
13:35dramat psychologiczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wilnoteka
11:10magazyn
Lepsza połowa 2 (31)
11:30serial komediowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
To jest grane
12:20program muzyczny
M jak miłość (1783)
12:50serial obyczajowy
M jak miłość (1784)
13:40serial obyczajowy
Polonia 24
14:35magazyn informacyjny
WP
Wymazane z historii (4)
od 10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (3)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (819)
11:50program informacyjny
Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (5)
12:00magazyn kulinarny
Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (6)
12:30magazyn kulinarny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (2)
13:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (18)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (19)
14:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Kiler
od 10:30komedia sensacyjna
Maski
12:20film krótkometrażowy
Mity i legendy
12:45film dokumentalny
Koniki na biegunach
13:45film dokumentalny
Poważny człowiek
14:30czarna komedia
AXN
Seal Team 5 (13)
od 10:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (14)
11:50serial sensacyjny
Rekrut (19)
12:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
13:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
14:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Zadziwiający kot Maurycy
od 10:15film animowany
Alcarras
11:50dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
13:50magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
14:25komedia
CANAL+ Family
Remont w 48h 12 (5)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (6)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (25)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Kolorowy przednówek (1)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
13:30serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Niebieskie żaby (3)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
14:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Werner Herzog. Radykalny marzyciel
od 10:35film dokumentalny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
12:15dramat obyczajowy
Guliwer
13:50film animowany
CANAL+ Premium
Alcarras
od 10:50dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
12:50magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:25komedia
CANAL+ Seriale
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
od 10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Duff i Wazowski 3 (10)
13:00serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
13:45serial komediowy
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
13:55serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
14:15serial komediowy
CBS Europa
Nora Roberts: Niebo Montany
od 10:10film obyczajowy
Rafa Donovana
12:05komedia przygodowa
Klub dyskusyjny
14:10dramat biograficzny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Na dnie (4)
od 10:40serial kryminalny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
11:35film kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Początki (3)
13:35serial kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Inkluzja (4)
14:40serial kryminalny
HBO
Twarda sztuka
od 9:20komediodramat
Życie na talerzu
11:10komedia
Bracia przyrodni
12:45komedia
Zła kobieta
14:20komedia
HBO 2
Pępek świata 7: Find My Hecks (23)
11:05serial komediowy
Pępek świata 7: The Show Must Go On (24-ost.)
11:25serial komediowy
Space Oddity
11:50komedia romantyczna
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
13:25film anime
HBO 3
Mój romans z małżeństwem
od 10:15film animowany dla dorosłych
Zjazd życia
12:00dramat biograficzny
Wolne
13:50melodramat
Kino Polska
Gdzie jest trzeci król
od 9:40film kryminalny
Jak być kochaną
11:15dramat psychologiczny
Hazardziści
13:35film kryminalny
Kino TV
Poirot: Tajemnicza historia w Styles
od 10:50serial kryminalny
Na tropie skarbu
13:05film przygodowy
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Sandały ojca Gaudentego (65)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: G8 (140)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Lucyferdek (141)
12:00serial komediowy
Mamuśka
12:30dramat obyczajowy
Stopklatka
Mściciel z Laramie
od 9:55western
Katastrofy w przestworzach: Śmiertelny test (107)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Morderca za sterami (137)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Cel zniszczony (63)
14:00serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (9)
od 10:25serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (10)
11:20serial sensacyjny
Alf 4: Przyszłość tak jasna, że aż razi (18)
12:10serial komediowy
Alf 4: Gdy będę mieć 64 lata (19)
12:40serial komediowy
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
13:10serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
13:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
14:35serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
Kroniki LaLiga
13:30magazyn piłkarski
Basket Office
14:00magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Kroniki LaLiga
od 10:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Liga+ Extra
13:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:007. dzień
Igrzyska olimpijskie
14:00magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
14:30cross country olympic kobiet
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
11:005. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
11:30cross country olympic kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
12:15cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:005. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:306. etap
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Włoch
11:00rewanżowy mecz półfinałowy: SS Lazio - Juventus FC
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:00mecz: GKS Katowice - Górnik Łęczna
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
11:00mecz: Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam
Piłka nożna: Puchar Włoch
13:00rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
od 10:35mecz: Islandia - Polska
Piłka nożna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
12:45mecz: Polska - Austria
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!