Teoria wielkiego podrywu 2: The Cooper-Nowitzki Theorem (6)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 2 odc. 6: The Cooper-Nowitzki Theorem

(The Big Bang Theory: The Cooper-Nowitzki Theorem)

serial komediowy USA 2008
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Simon Helberg, Kunal Nayyar
W skrócie:Ramona Nowitzki proponuje Sheldonowi, że zostanie jego asystentką. On, nieświadomy zagrożenia, wyraża zgodę. Ogarnięta obsesją studentka wprowadza serię zakazów w życiu swej nowej zdobyczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Ramona Nowitzki proponuje Sheldonowi, że zostanie jego asystentką. Nieświadomy zagrożenia naukowiec wyraża zgodę. Ogarnięta obsesją studentka wprowadza serię zakazów w życiu swojej nowej zdobyczy - koniec z paintballem, komiksami i serialem "Battlestar Galactica". Przerażony chłopak prosi Leonarda o pomoc w uwolnieniu się od zaborczej dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)