Teoria wielkiego podrywu 2: The Griffin Equivalency (4)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 2 odc. 4: The Griffin Equivalency

(The Big Bang Theory: The Griffin Equivalency)

serial komediowy USA 2008
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Simon Helberg, Kunal Nayyar
W skrócie:Magazyn 'People' umieścił Raja w jednym z rankingów i zwykle nieśmiały Raj zaczyna zachowywać się jak gwiazda. Zaprasza nawet Penny na imprezę organizowaną przez tabloid...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Magazyn "People" umieścił Raja w jednym z rankingów. Wolowitz i Sheldon subtelnie dają wyraz swojej zazdrości. Leonard przekonuje kolegów, by okazali więcej uznania dla osiągnięć kolegi. Tymczasem zwykle nieśmiały Raj doświadcza uroków sławy i zaczyna zachowywać się jak gwiazda. Zaprasza nawet Penny na imprezę organizowaną przez tabloid. Przyjęcie nie okazuje się udane. Pijany Raj wraca z wściekłą dziewczyną do jego mieszkania. Tam Hindus rozmawia za pośrednictwem Internetu z ojcem, który gani go za umawianie się z białą dziewczyną, co słyszy również Penny.

Występują (pokaż wszystkich)