Program TV

NIEDZIELA 26.05
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zwierciadło życia
od 9:40film obyczajowy
Spotkanie ze świętym
12:55cykl reportaży
Z pamięci: Jan Dürr-Durski
13:10cykl felietonów
Weterynarze z sercem (68)
14:30magazyn przyrodniczy
Polsat
Wall-E
od 10:30film animowany
Mama na obcasach
12:35komediodramat
TVN
Co za tydzień
11:00magazyn informacyjny
zdjęcieDiagnoza (13-ost.)
11:35serial obyczajowy
zdjęcieProjekt Lady (1/12)
12:35reality show
Footloose
13:35film muzyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (750)
od 10:50program popularnonaukowy
Gwiezdne wrota
11:50film SF
Twister
14:30film katastroficzny
TV 6
Rodeo w Nowym Jorku
od 10:45western komediowy
Gwiazdy Kabaretu (2)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (3)
14:00serial komediowy
TV Puls
Dirty Dancing
od 10:10film muzyczny
K-9
12:10komedia kryminalna
TVP Kultura
Doradcy króla Hydropsa
11:50film krótkometrażowy
Statyści
12:20komedia obyczajowa
Chuligan literacki
14:20magazyn o książkach
WP
Kabaret na żądanie (8)
13:00program rozrywkowy
Cuda współczesności (3)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie: Chór
od 10:35film krótkometrażowy
Włoska robota
11:15komedia sensacyjna
Złodziej w hotelu
13:05film kryminalny
AXN
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 9:10komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
11:30komedia sensacyjna
Castle 7 (15)
14:00serial kryminalny
CANAL+
Cannes Film Festival 2019
12:15ceremonia zamknięcia
Hollywood Buzz
13:05magazyn filmowy
CANAL+ 1
Jaskiniowiec
od 9:55film animowany
Cannes Film Festival 2019
13:15ceremonia zamknięcia
Hollywood Buzz
14:05magazyn filmowy
CANAL+ Family
Łapu-capu
11:05chochliki telewizyjne
Łapu-capu extra
12:45chochliki telewizyjne
Wyspa psów
13:15film animowany
Nie przegap
14:55magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Życie na wrotkach
od 9:30komedia muzyczna
Łapu-capu
11:20chochliki telewizyjne
Bohater
11:35komediodramat
Szanghajska robota
13:10thriller
CANAL+ Seriale
The Village (5)
11:00serial obyczajowy
The Village (6)
11:45serial obyczajowy
Próba niewinności (3)
12:30serial kryminalny
Próba niewinności (4)
13:15serial kryminalny
Spitsbergen
14:05film krótkometrażowy
Instynkt (1/13)
14:30serial kryminalny
CBS Europa
W uchu cisza
11:00dramat obyczajowy
Na wschód od Edenu (1/2)
12:50dramat obyczajowy
HBO 2
Mission: Impossible - Fallout
od 9:10film sensacyjny
Pomniejszenie
11:35komedia
Na skraju jutra
13:50film SF
HBO 3
Uniwersytet Potworny
od 9:25film animowany
Młody Sheldon 2 (19)
11:55serial komediowy
Nasz kochany Damilola
12:45dramat obyczajowy
Kung Fu Panda
14:15film animowany
Kino Polska
Pójdziesz ponad sadem
od 9:45film psychologiczny
Słońce, siano i truskawki
11:50komedia obyczajowa
Tydzień z życia mężczyzny
13:40dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieI tak, i nie
11:00komedia romantyczna
Herkules (2-ost.)
12:55film przygodowy
Przygody Merlina 3 (1)
14:50serial fantasy
TNT
Ścigany
od 10:15dramat sensacyjny
zdjęcieZa wszelką cenę
12:40dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
11:00naj, naj... 2018/2019
Golf: European Tour
12:30Made in Denmark - finał
Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
od 10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:0015. etap: Ivrea - Como
Eurosport 2
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
od 10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 9:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Rayo - więcej niż klub
11:10film dokumentalny
LaLiga Highlights Show
12:00magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
13:00rewanżowy mecz finałowy: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
zdjęcieCafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
12:30mecz: Tajlandia - Polska
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:45mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
od 8:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Porsche Supercup: Wyścig w Monako
11:30wyścigi samochodowe
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
12:35mecz finałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga czeska
14:55mecz: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:07mecz półfinałowy fazy play-off
Sport flesz
12:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
12:07magazyn tenisowy
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
13:10mecz: Tajlandia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!