Detektyw Monk 3 (1)

Detektyw Monk

sezon 3 odc. 1

(Monk: Mr. Monk Takes Manhattan)

serial kryminalny USA 2004   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Ted Levine, Bitty Schram, Jason Gray-Stanford
Reżyseria:Randy Zisk
W skrócie:Detektyw Monk jedzie do Nowego Jorku razem z Sharoną, kapitanem Stottlemeyerem i porucznikiem Disherem. Mają wyjaśnić sprawę zabójstwa żony Monka. W drodze do hotelu są świadkami morderstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria przygód detektywa Adriana Monka (Tony Shalhoub), specjalisty od oględzin miejsca zbrodni. Od kilku lat cierpi on na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Zawód detektywa jest jego pasją, dlatego mimo kłopotów zdrowotnych pracuje jako prywatny konsultant wydziału zabójstw w San Francisco. Jego były szef, kapitan Leland Stottlemeyer (Ted Levine), często prosi go o pomoc w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań. Wykorzystując swe pedantyczne usposobienie, Monk potrafi dostrzec szczegóły niewidoczne dla innych.

W tym odcinku

Trzecia seria przygód znerwicowanego detektywa. Tym razem Adrian Monk (Tony Shalhoub) jedzie do Nowego Jorku razem z Sharoną (Bitty Schram), kapitanem Stottlemeyerem (Ted Levine) i porucznikiem Disherem (Jason Gray-Stanford). Mają tam wyjaśnić sprawę zabójstwa żony Monka, Trudy. W drodze do hotelu stają się świadkami morderstwa. Na ich oczach zostaje zastrzelony ambasador Łotwy. Detektyw postanawia pomóc miejscowej policji, mając nadzieję, że w zamian za to uzyska od nich informacje o swojej żonie. Ostatnie słowa ambasadora brzmiały: "To nie mój płaszcz". Monk niespodziewanie odkrywa ich znaczenie, kiedy gubi się w metrze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)