Program TV

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 7: Ikona (95)
od 10:35serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
BBC w Jedynce: Dynastie: Lwy (3/5)
12:45serial dokumentalny
Elif (487)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2067)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (327)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (84)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (622)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (183)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (504)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2885)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (375)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1047)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (936)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (699)
13:00serial paradokumentalny
19+ (400)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (21)
11:30serial obyczajowy
Galileo (747)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (181)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (17)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Awans (59)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (35)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (76)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:35telezakupy
19+ (107/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (108/165)
12:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (337)
13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (76)
14:20serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Dzień (2)
od 10:55serial obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Granice
11:50blok filmów krótkometrażowych
Podarować życie
13:35dramat obyczajowy
AXN
Niebo Montany
od 10:50film obyczajowy
MacGyver 2 (11)
12:40serial akcji
MacGyver 2 (12)
13:35serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (23)
14:35serial kryminalny
CANAL+
Szukając misia
od 10:25komedia
Aktualności filmowe+
13:20magazyn filmowy
Ucieczka
13:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Druga połowa kadru
od 9:50film dokumentalny
Szukając misia
11:25komedia
Aktualności filmowe+
14:20magazyn filmowy
Ucieczka
14:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Nocne zwierzęta
11:00film dokumentalny
Łapu-capu extra
11:55chochliki telewizyjne
Wymiana księżniczek
12:25dramat historyczny
Księga wielkich życzeń
14:10dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
11:45chochliki telewizyjne
Paryż i dziewczyna
12:00dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
13:35chochliki telewizyjne
Antwone Fisher
14:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny (2)
12:15film krótkometrażowy
Kobieta sukcesu
12:30komedia romantyczna
60 kilo niczego
14:15film krótkometrażowy
Odciąć pępowinę
14:45film krótkometrażowy
Płacz (3)
14:55serial kryminalny
CBS Europa
Hans Christian Andersen (2-ost.)
od 9:55film biograficzny
Moja słodka Sunday
11:45dramat kryminalny
Harfa traw
13:15komediodramat
HBO
21
11:00film sensacyjny
Paweł, apostoł Chrystusa
13:00dramat historyczny
Paterno
14:45dramat obyczajowy
HBO 2
Wyspa
od 9:30thriller SF
Stacja Berlin (7/10)
11:45serial szpiegowski
Technicy-magicy 2 (5/6)
12:35serial komediowy
Wonder Woman
13:05film fantasy
HBO 3
Figurantka 7 (7)
11:55serial komediowy
Barry 2 (7)
12:25serial komediowy
Pierwsza gwiazdka
13:00film animowany
Kino TV
Tajemnicza kobieta
12:50film kryminalny
Filadelfia
14:45dramat obyczajowy
Polsat Film
Don Gabriel
od 10:00komediodramat
Heidi
12:00film familijny
Jumanji
14:10film przygodowy
TNT
Robin Hood: Książę złodziei
od 9:15film przygodowy
zdjęcieAtak na posterunek
12:15film sensacyjny
Air America
14:15film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
11:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 10:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:15mecz: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 9:30mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
12:15mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 10:00mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:00mecz: Raków Częstochowa Wigry Suwałki
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
14:00mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 10:10mecz finałowy: SS Lazio - Atalanta BC
Oko w oko - wywiad z Jackiem Magierą
12:20magazyn publicystyczny
Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski
12:50mecz finałowy: SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
14:20mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!