Kuchenne rewolucje: Opole - Caverna Cafe (13-ost.)

Kuchenne rewolucje: Opole - Caverna Cafe (13-ost.)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:W Opolu Kasia i Daniel prowadzą lokal Caverna Cafe. Właściciele mieszkali w Wielkiej Brytanii, więc postanowili zaoferować gościom smaki znane z Wysp. Niestety, nie odnieśli sukcesu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler, najbardziej znana polska restauratorka, znów podejmuje próbę ocalenia lokali gastronomicznych, które straciły swój blask. Widzowie przekonają się, jakie miejscowości odwiedzi tym razem, kto weźmie sobie do serca rady ekspertki, a kto je odrzuci, ponieważ będzie wiedział lepiej. Pierwsi z wymienionych mogą liczyć na nowy, pełen sukcesów rozdział w życiu.

Opole należy do najstarszych polskich miast. Jest też historyczną stolicą Górnego Śląska, zamieszkaną przez ponad sto tysięcy obywateli. To właśnie ich zdecydowali się nakarmić Kasia i Daniel, w lokalu, który nosi nazwę Caverna Cafe. Gastronomia działa z daleka od centrum, a jednocześnie leży przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Właściciele, małżonkowie, przez siedemnaście lat mieszkali w Wielkiej Brytanii, więc postanowili zaoferować gościom znane sobie smaki z Wysp. Niestety, nie odnieśli sukcesu - klienci omijają restaurację, długi z dnia na dzień rosną, a między partnerami coraz bardziej iskrzy. Sytuacja jest tragiczna, tylko pomoc finansowa Kasi trzyma Caverna Cafe przy życiu. Ostatnią deską ratunku dla niej i Daniela pozostaje Magda Gessler.

Zobacz także