Program TV

ŚRODA 5.06
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
zdjęcieElif (499)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Gala "Teraz Polska"
15:40reportaż
Polsat
Gliniarze (195)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (516)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2897)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (387)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
SOS. Ekipy w akcji (2)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (410)
13:00serial paradokumentalny
Agent - Gwiazdy (2)
14:00reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (753)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (49)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (496)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Tajny szyfr (117)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Dola idola (105)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (47)
13:40serial obyczajowy
zdjęcieMacGyver (88)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (2)
15:15serial kryminalny
TV Puls
112 - na każde wezwanie (44)
13:00serial sensacyjny
Lekarze na start (3/52)
13:30serial obyczajowy
Lekarze na start (4/52)
14:10serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 3 (92)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
19+ (131/165)
od 11:45serial paradokumentalny
19+ (132/165)
12:15serial paradokumentalny
Ukryta prawda (349)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (88)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (125)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Szpital (286)
15:50serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1986)
13:10serial obyczajowy
O mnie się nie martw 9 (11/13)
13:45serial komediowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (217)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Pan Rudnicki i samochody
12:05film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
12:45blok filmów krótkometrażowych
Siła i honor
14:10dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (23)
od 11:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (24)
12:20serial sensacyjny
Karate Kid
13:20film przygodowy
Kości 12 (1)
15:55serial kryminalny
CANAL+
Łapu-capu extra
12:00chochliki telewizyjne
Córunia tatunia
12:30komediodramat
O co biega?
14:05magazyn sportowy
Dr Dolittle 2
14:35komedia
CANAL+ 1
Volta
od 11:15komedia
Łapu-capu extra
13:00chochliki telewizyjne
Córunia tatunia
13:30komediodramat
O co biega?
15:05magazyn sportowy
Dr Dolittle 2
15:35komedia
CANAL+ Family
Voodoo tata
od 11:40komedia
Nowa Tonacja
13:05magazyn muzyczny
Klejnot Nilu
13:35film przygodowy
U2: Live in London
15:20koncert
CANAL+ Film
LBJ
12:10dramat biograficzny
zdjęcieW stronę słońca
13:45film SF
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Młodzież bez Boga
15:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Instynkt (3)
od 11:35serial kryminalny
Instynkt (4)
12:15serial kryminalny
Mrówka wychodzi za mąż
12:55film krótkometrażowy
Tam i z powrotem
13:20film obyczajowy
Jeźdźcy burzy 2 (9)
15:00serial kryminalny
CBS Europa
Malibu Road 2000 (3-ost.)
od 10:35dramat obyczajowy
Prosto z serca
14:15film obyczajowy
HBO
2012
od 11:45film katastroficzny
HBO 2
Stacja Berlin 2 (9-ost.)
od 11:55serial szpiegowski
Technicy-magicy 4 (5/6)
12:50serial komediowy
HBO 3
Bez zobowiązań 4 (2)
12:05serial komediowy
Młody Sheldon 2 (20)
13:25serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (16)
13:45serial komediowy
Sprawa idealna 3 (5)
14:10serial obyczajowy
Liga Sprawiedliwości
15:05film przygodowy
Kino Polska
Fusy
12:55film krótkometrażowy
Odwyk
15:25film krótkometrażowy
Kino TV
Poirot: Karty na stół (3)
od 11:30serial kryminalny
Ukryta kamera
15:15thriller
Polsat Film
Podróż za jeden uśmiech
od 10:15film przygodowy
Cudowny dzień
13:45komediodramat
TNT
Szeregowiec Benjamin
od 11:00komedia
Good Morning, Vietnam
13:15dramat wojenny
Na fali
15:45film sensacyjny

SPORTOWE

Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 11:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Pojedynek dnia
12:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
13:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:55mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:55mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 10:00mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno
Witaj w klubie: Wisła Płock
12:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:20serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Magazyn PGE Ekstraliga
15:00magazyn żużlowy
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Magazyn żużlowy
14:30magazyn sportowy
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
15:30mecz: KS ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!