Teraz albo nigdy! 4 (1)

Teraz albo nigdy!

sezon 4 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Marcin stara się udobruchać Frankę. Jego szczere wyznanie powoduje, że zdobywa względy dziewczyny. Internetowy butik Anny cieszy się powodzeniem. Łucja chce sprowadzić Waldemara do Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód i miłosnych rozterek grupy przyjaciół i ich bliskich. Związek Basi (Katarzyna Maciąg) i jej ukochanego znów może mieć kłopoty. Tym razem szczęściu zakochanych zagrozi Olga (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja (Mateusz Damięcki). Również mama Andrzeja, Anna (Małgorzata Zajączkowska), będzie musiała podjąć ważną decyzję. W życiu Ewy (Beata Tyszkiewicz) może dojść do istotnych zmian. Stanie się to za sprawą Jerzego (Wojciech Pokora).

W tym odcinku

Marcin stara się udobruchać Frankę. Początkowo wydaje się, że sprawa nie będzie prosta. W końcu jego niezgrabne, lecz szczere wyznanie powoduje, że zdobywa względy dziewczyny. Internetowy butik Anny cieszy się dużym powodzeniem. Basia wpada na pomysł otworzenia tradycyjnego sklepu. Ku zaskoczeniu Anny projekt spotka się z entuzjazmem Zdzisia. Łucja chce sprowadzić Waldemara do Warszawy. Iwona prosi Roberta o pomoc w pozbyciu się z pracy niewygodnego kolegi, ale on nie zamierza brać udziału w jej intrygach. Prowadzi to do ostatecznego rozpadu ich związku. Andrzej zamierza oświadczyć się Basi. Martwią go jednak poglądy partnerki na temat małżeństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)