Poirot 4: Śmierć w chmurach (2)
(Poirot: Death in the Clouds)
serial kryminalny Wielka Brytania 1992
| Występują: | David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran |
|---|---|
| Reżyseria: | Stephen Whittaker |
| W skrócie: | Herkules Poirot wraca do Londynu z Paryża. W trakcie lotu madame Gisele ginie od zatrutej strzałki. Japp prosi detektywa o pomoc. Wychodzi na jaw, ze ofiara uwikłana była w lichwiarstwo i szantaże. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 8 sierpnia za 12 dni |
17:00 | Viasat Epic Drama |
Opis
Pochodzący z Belgii, nieco ekscentryczny Hercules Poirot jest doskonałym detektywem. Niezależnie od miejsca i czasu zawsze dzielnie tropi przebiegłych przestępców.
W tym odcinku
Herkules Poirot wraca do Londynu z wakacji w Paryżu. Razem z nim podróżują znajomi, których poznał we Francji. W trakcie lotu dochodzi do zabójstwa. Madame Gisele ginie od zatrutej strzałki. Inspektor Japp zwraca się do detektywa z prośbą o pomoc. Wkrótce wychodzi na jaw, ze ofiara uwikłana była w lichwiarstwo i szantaże. Policjant bierze na przesłuchanie lady Horbury, ta jednak uparcie twierdzi, że wcale nie znała zamordowanej. Poirot sądzi, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się z pozoru wydaje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
David Suchet
jako Herkules Poirot -
Hugh Fraser
jako kapitan Hastings -
Philip Jackson
jako inspektor Japp -
Pauline Moran
jako panna Felicity Lemon
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Stephen Whittaker
reżyseria
Zobacz także
- Poirot: Śmierć w chmurach (2) - serial kryminalny - sobota, 1 sierpnia 13:45 i 1 późniejsza emisja
- Poirot 4: A.B.C. (1) - serial kryminalny - sobota, 1 sierpnia 17:55