Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)

Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Katarzyna Maciąg, Piotr Polk, Antoni Tyszkiewicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Mateusz idzie na wykład wybitnego kryminologa z Warszawy, profesora Dybczewskiego. W trakcie zajęć dochodzi do scysji uczonego z jedną ze studentek, Wiką. Wieczorem w jej domu wybucha awantura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Mateusz idzie na wykład wybitnego kryminologa z Warszawy - profesora Dybczewskiego (Mariusz Bonaszewski). W trakcie zajęć dochodzi do scysji uczonego z jedną ze studentek, Wiką (Anna Paliga), która ma inne zdanie na temat prezentowanej przez niego teorii osobowości potencjalnego zabójcy. Ksiądz słyszy, jak po zakończeniu wykładu pozostali studenci obgadują dziewczynę. Ta wsiada do czerwonego auta i odjeżdża. Wieczorem w domu Wiki dochodzi do awantury. Jej ojczym (Tomasz Dedek) uderza matkę (Katarzyna Żak) i grozi pasierbicy śmiercią. Martyna prosi Możejkę, by na czas jej wyjazdu do Warszawy zajął się Tosią. Ponieważ wkrótce Orest nakrywa dziewczynkę i swojego syna na paleniu elektronicznego papierosa, zwraca się do Natalii o pomoc w opiece nad dziećmi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)