Kot w butach

6.5/10 6.7/10

(Puss in Boots)

FILM ANIMOWANY USA 2011   od 12 lat
Reżyseria:Chris Miller
W skrócie:Kot w butach z serii o przygodach ogra Shreka, razem z błyskotliwą Kitty i bystrym jajkiem Humptym Dumptym staje do walki o ocalenie świata.
Udany odprysk opowieści o Shreku, a przy okazji pastisz wielu popularnych bajek: kot musi bronić dobrego imienia wobec cynicznych machinacji starych i nowych wrogów.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 lutego
za 9 dni
8:40 Paramount Channel
poniedziałek, 5 lutego
za 12 dni
13:50 Paramount Channel

Opis

Zabawne perypetie Kota w butach - szermierza, uwodziciela i zawadiaki, znanego z popularnej serii o przygodach sympatycznego ogra Shreka. Dzięki odwadze i sprytowi Kot w butach zyskuje sławę bohatera. Razem z błyskotliwą Kitty i bystrym jajkiem Humptym Dumptym staje do walki, której celem jest ocalenie świata przed zagładą. Na drodze do realizacji niebezpiecznej misji ten biegle władający szpadą mistrz fechtunku i jego drużyna napotykają jednak na spore trudności, głównie za sprawą równie przebiegłych rywali - Jasia i Jadzi. Nie przebierający w środkach duet nie spocznie, dopóki nie pokrzyżuje im planów... W oryginalnej wersji językowej głównym bohaterom głosu użyczyli Salma Hayek oraz Antonio Banderas. Duża dawka humoru i wartkiej akcji gwarantowana!

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także