Rodzinne rewolucje

6.5/10

(Blended)

KOMEDIA USA 2014   od 12 lat
Występują:Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon, Terry Crews
Reżyseria:Frank Coraci
W skrócie:Jim i Lauren umawiają się na randkę w ciemno. Okazuje się ona katastrofą. Dwoje samotnych rodziców ma nadzieję, że już nigdy się nie zobaczy. Los krzyżuje drogi obu rodzin w afrykańskim kurorcie.
Po nieudanej randce w ciemno para samotnych rodziców przyrzeka sobie nigdy nie spotyka się ponownie. A już wkrótce ich rodziny czekają wspólne wakacje.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 26 stycznia
za 3 dni
15:20 TVN 7 (z napisami)

Opis

Samotni rodzice, Lauren (Drew Barrymore) i Jim (Adam Sandler), umawiają się na randkę. Pierwsze spotkanie okazuje się katastrofą. Oboje mają nadzieję, że już nigdy nie będą musieli się oglądać. Nieoczekiwanie los po raz kolejny splata ich drogi. Okazuje się bowiem, że wyjechali z dziećmi do tego samego afrykańskiego kurortu. Będą musieli wytrzymać tydzień w swoim towarzystwie. Pełna ciepłego humoru komedia w reżyserii Franka Coraciego ("Kariera frajera", "Od wesela do wesela", "Mocne uderzenie"). Główne role zagrali nominowany do Złotego Globu Adam Sandler oraz zdobywczyni tej nagrody - Drew Barrymore. To trzeci wspólny występ tej pary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)