Program TV

PONIEDZIAŁEK 3.06
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Komisarz Alex 11: Amnezja (141)
od 9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz 8: Artykuł (105)
10:35serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2076)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (349)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (94)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (149)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (632)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (193)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (514)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1057)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (946)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (709)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (30)
11:30serial obyczajowy
zdjęcieGalileo (751)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (47)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (222)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (5)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: SMS (116)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Medium (107)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (45)
13:40serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów 4 (77)
10:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów 4 (78)
11:00serial fantasy
112 - na każde wezwanie (42)
13:00serial sensacyjny
Lekarze na start (1/52)
13:30serial obyczajowy
TVN 7
Mango
10:05telezakupy
19+ (127/165)
11:45serial paradokumentalny
19+ (128/165)
12:15serial paradokumentalny
Ukryta prawda (347)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (86)
13:50serial fabularno-dokumentalny
WP
Kabaret na żądanie (27)
10:00program rozrywkowy
Po urodę do raju (5)
11:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Miniaturzystka (1)
10:00serial kostiumowy
Miniaturzystka (2)
11:05serial kostiumowy
Miniaturzystka (3)
12:10serial kostiumowy
Ale krótkie po polsku: Dorastanie
13:20blok filmów krótkometrażowych
AXN
Zbrodnia 2
od 9:00film kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (19)
11:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (20)
12:35serial sensacyjny
Turysta
13:35film sensacyjny
CANAL+
Wino truskawkowe
od 8:20dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
10:10chochliki telewizyjne
Morderstwo w Orient Expressie
10:40dramat kryminalny
Aktualności filmowe+
13:55magazyn filmowy
CANAL+ 1
Wino truskawkowe
od 9:20dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
11:10chochliki telewizyjne
Morderstwo w Orient Expressie
11:40dramat kryminalny
CANAL+ Family
Oko w oko z grizli
10:55serial dokumentalny
Granice wytrzymałości
11:50film krótkometrażowy
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Prawdziwe kłamstwa
12:10komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Daddy Cool
od 9:20komedia
Łapu-capu
11:00chochliki telewizyjne
Dziennik maszynisty
11:20komediodramat
Anielska twarz
12:45dramat obyczajowy
CBS Europa
Dłonie obcego (1/2)
od 8:25dramat sensacyjny
Dłonie obcego (2-ost.)
10:15dramat sensacyjny
Słodkie zmartwienia
12:10komedia romantyczna
HBO
Ant-Man i Osa
od 8:30film sensacyjny
Jumanji: Przygoda w dżungli
10:30film przygodowy
HBO 2
Powiedzmy sobie wszystko
10:00komediodramat
Stacja Berlin 2 (7/9)
11:45serial szpiegowski
Technicy-magicy 4 (3/6)
12:30serial komediowy
Dom wygranych
12:55komedia kryminalna
HBO 3
Królewskie wakacje
od 9:55dramat obyczajowy
Nie ma ideałów
11:20komediodramat
Wiek niewinności
13:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Komediantka
od 8:35film obyczajowy
Ida
10:50dramat obyczajowy
Kostka cukru
12:50film dokumentalny
Człowiek z żelaza
13:00dramat społeczny
Kino TV
Wieczór
od 8:35dramat obyczajowy
Poirot: Niedziela na wsi (3)
10:55serial kryminalny
Królowa
13:00film biograficzny
Polsat Film
Nie lubię poniedziałku
10:00komedia obyczajowa
Ale szopka!
12:15komedia
TNT
Pierwszy do walki
od 8:55film wojenny
Good Morning, Vietnam
13:10dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:00mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Eurosport 1
Pojedynek dnia
od 9:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
10:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 9:30magazyn żużlowy
Witaj w klubie: Wisła Kraków
11:25serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
11:55serial dokumentalny
FIM enduro: Grand Prix Hiszpanii
12:30magazyn sportów motorowych
Żużel: PGE Ekstraliga
13:00mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
12:30mecz: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna
10:07mecz towarzyski: Francja - Boliwia
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Minnesota United FC - Philadelphia Union

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!