Program TV

PIĄTEK 7.02
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2189)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (640)
12:30teleturniej
Va banque (22)
13:05teleturniej
Na sygnale: Tylko cicho sza (249)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (19)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (812)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (363)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (859)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Ukryta prawda (753)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (387)
12:00serial paradokumentalny
19+ (477)
13:00serial paradokumentalny
19+ (478)
13:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Strażnik Teksasu (80)
10:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (81)
11:00serial sensacyjny
Septagon (89)
12:00serial kryminalny
Septagon (90)
13:00serial kryminalny
TV 6
Detektywi w akcji (56)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (57)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Baca (114)
12:00serial komediowy
Bumerang (19)
13:40serial komediowy
TV Puls
Castle (4)
10:00serial kryminalny
Castle (5)
11:00serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (579)
od 9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
Idealna niania 4 (8/12)
11:00reality show
Sąd rodzinny (42/52)
12:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (424)
13:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Hania
od 9:20film obyczajowy
Córka
12:45film krótkometrażowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Wolny Ekran (175)
10:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Na sygnale: Zaproszenie na kawę (246)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1480)
13:45serial obyczajowy
WP
Po urodę do raju (10)
10:00serial dokumentalny
Mam Talent Wielka Brytania (2)
11:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (2)
12:20program rozrywkowy

FILMOWE

AXN
Castle 8 (19)
od 9:55serial kryminalny
Castle 8 (20)
10:50serial kryminalny
CANAL+
Kopciuszek. Historia prawdziwa
od 9:00film animowany
Aktualności filmowe+
10:25magazyn filmowy
W odwiedzinach u Pana Rogersa
10:55film dokumentalny
Łapu-capu extra
12:25chochliki telewizyjne
Patryk
12:55film familijny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
11:25magazyn filmowy
W odwiedzinach u Pana Rogersa
11:55film dokumentalny
Łapu-capu extra
13:25chochliki telewizyjne
Patryk
13:55film familijny
CANAL+ Family
Życie plaży (4)
10:00serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (1)
10:55serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (2)
11:20serial dokumentalny
Ratujmy zakład
11:45film krótkometrażowy
Odlotowy nielot
12:10film animowany
Ukojenie
13:30film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Sofia
od 9:05dramat obyczajowy
zdjęcieKiler-ów 2-óch
10:30komedia
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Cud
12:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Mały Grand Hotel: Napad (4)
od 9:55serial komediowy
Nie przegap
10:10magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
10:20chochliki telewizyjne
Zwyczajna kobieta (4)
12:25serial kryminalny
Wbić flagę
13:10film krótkometrażowy
HBO
Aquaman
od 9:45film SF
Rok psa
12:05komediodramat
Szczypta romansu
13:45komedia romantyczna
HBO 2
Dzika droga
od 9:00dramat biograficzny
Kacze opowieści: Łuu-u!
10:55film animowany
Doom Patrol (14/15)
11:45serial przygodowy
Dolina Krzemowa 2 (6/10)
12:35serial komediowy
Witamy w Trouilly!
13:10komedia
HBO 3
Dumbo
od 8:40film familijny
Pingwiny
10:35film dokumentalny
Gra o tron 5 (7/10)
11:50serial fantasy
Gra o tron 5 (8/10)
12:45serial fantasy
Kokainowy Rick
13:50dramat kryminalny
Kino Polska
Aria dla atlety
od 8:05dramat obyczajowy
Nikt nie woła
10:25dramat psychologiczny
Akcja pod Arsenałem
13:55dramat wojenny
Kino TV
Stracone marzenia
od 9:00dramat obyczajowy
Poirot: Trzecia lokatorka (4)
11:15serial kryminalny
Wampirzyce
13:15horror komediowy
TNT
Dirty dancing
od 8:10film muzyczny
Nazywał się Bagger Vance
10:10film obyczajowy
Amatorzy sportu
12:45komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00koszykówka
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: RCD Mallorca - Real Valladolid
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
13:05serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
13:35mecz: Manchester United FC - Wolverhampton Wanderers FC
nSport+
Liga gra
od 9:45zapowiedź 21. kolejki
Kroniki La Liga
10:15magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
10:45mecz: Allianz MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź
O co biega?
13:15magazyn sportowy
Magazyn Ligi Mistrzyń CEV
13:50magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 9:00mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
Tenis: Turniej ATP w Pune
11:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Pune
13:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
10:07magazyn tenisowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
11:20mecz: SPS Chrobry Głogów - LUK Politechnika Lublin
Sport flesz
12:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
12:07mecz: SPS Chrobry Głogów - LUK Politechnika Lublin
TVP Sport
Hokej
od 9:35hokej
Katar 2019
12:40reportaż
Ring TVP Sport
13:45magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!