Program TV na dziś
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Zdrajca (1/6)
od 3:30serial sensacyjny
Dziedzictwo (245)
4:45serial obyczajowy
Złoty chłopak (147)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Projekt: Nadzieja: Wielki Czwartek
7:00cykl reportaży
Pełnia wiary
7:30magazyn religijny
TVP 2
Droga do czekolady
od 3:05film dokumentalny
M jak miłość (1544)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie: Obrzęki limfatyczne (3)
6:20magazyn medyczny
Na sygnale: W godzinę skończył się świat (549)
6:50serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Dowody zbrodni (17/23)
od 3:25serial kryminalny
Uwaga!
4:20magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (28/30)
4:35program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (10/14)
5:05program rozrywkowy
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (905)
5:50serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Goszczanów, Ibis (9/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (28)
4:00serial sensacyjny
Na osi (481)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (14)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (1)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (2)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7)
7:35program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life (2255)
od 3:25magazyn muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (211)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (271)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Internetowa znajomość (9)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Test wierności (10)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kolega męża (5)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu 2 (18)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu 2 (19)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (12)
4:05program informacyjny
Dzielnica strachu 6: Skóra do skóry (221)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Dziewczyna znikąd (7)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Słodka Leilani (8)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Druga strona medalu 2: Izabela Małysz (7)
4:05talk-show
Szkoła (666)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (420)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (991)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1089)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski: Polskie Znaki feat. Vito Bambino - "Niech monarchowie"
od 3:50magazyn muzyczny
Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
5:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Nasze Hollywood, czyli początki kina w Polsce
4:05film dokumentalny
Barwy szczęścia (2929)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Podlasie
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (833)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (606)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Wiatr
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (986)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 2 (5)
7:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Sponsoring
od 3:05dramat społeczny
Opowiedz mi o mnie
4:45film krótkometrażowy
Klangor (3)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 5: Nadodrze (6)
6:30serial dokumentalny
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:00film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
7:30film krótkometrażowy
AXN
Dr Death (8)
4:05serial kryminalny
Ultraviolet 2 (4)
6:05serial kryminalny
Carter 2 (8)
7:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Holy Spider
od 2:40thriller
Trzy minuty zawieszone w czasie
4:35film dokumentalny
Długi weekend
5:45film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:05komedia
CANAL+ Family
Remont w 48h (1)
od 3:45magazyn poradnikowy
Remont w 48h (2)
4:15magazyn poradnikowy
Remont w 48h (3)
4:40magazyn poradnikowy
Remont w 48h (4)
5:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h (5)
5:30magazyn poradnikowy
Milo (30)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (26)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (20)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Wszystkie kruki świata
4:00film krótkometrażowy
Żurek
4:15film obyczajowy
Mother Dear
5:30film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Przypadek Jana Pampucha
6:30etiuda filmowa
Moje pieczone kurczaki
6:50film obyczajowy
CANAL+ Premium
Trzy minuty zawieszone w czasie
od 3:35film dokumentalny
Długi weekend
4:45film obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
6:05komedia
CANAL+ Seriale
Django: New Babylon (1)
od 3:55serial przygodowy
Emigracja XD (2)
4:50serial komediowy
Podejrzani (1)
5:20serial kryminalny
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (9)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (10)
6:50serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (11)
7:15serial dokumentalny
Gliniarze na Gibraltarze (10)
7:40serial dokumentalny
CBS Europa
Samobójczo zakochani
od 3:40komediodramat
Bliżej gwiazd (48-ost.)
5:25serial dokumentalny
Przeznaczone do likwidacji
6:00dramat obyczajowy
Epic Drama
Domina: Trucizna (6)
od 3:20serial historyczny
Biała księżniczka: Angielska krew na angielskiej ziemi (6)
4:15serial historyczny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
5:10serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 5 (1)
7:05serial kryminalny
HBO
Spirala kłamstw
od 2:40dramat kryminalny
Cena prawdy
4:25film dokumentalny
Straszny dom
6:00film animowany
Żeby było miło
7:30komedia romantyczna
HBO 3
Kong: Wyspa Czaszki
4:00film przygodowy
Mikado
6:00dramat obyczajowy
Osiem gór
7:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Cztery pory roku
od 2:55film psychologiczny
Ptaszka
4:35dramat obyczajowy
Życie na wyścigach 2 (2)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (3)
7:15serial dokumentalny
Kino TV
Agora
od 2:00dramat historyczny
Bonanza: Niespełnione marzenie
4:45serial obyczajowy
Bonanza: Na pustkowiu
5:55serial obyczajowy
Samolot kontra wulkan
6:55film katastroficzny
Polsat Film
Ślad: Przerwany lot (19)
od 3:35serial kryminalny
Ślad: Dzieci w klatce (20)
4:30serial kryminalny
Więzienie (88)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (89)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (90)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Między frontami (19)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Skazany na bluesa
od 2:25dramat biograficzny
Nowa Scena Śmiechu 2 (7)
4:20program rozrywkowy
MiłośćKropka.pl 2: Wypadki miłosne (10)
5:25serial paradokumentalny
Skarby z odzysku 3 (6)
6:00reality show
Kabaretowe hity (4)
7:00program rozrywkowy
Warner TV
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:00serial komediowy
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:25serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Bliźniacze kłopoty (9)
6:50serial komediowy
Alf 3 (3)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Sędziowie 2: Karol i Marek Arys (2)
6:15serial dokumentalny
Ligue1 Review
7:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
od 3:00kolarstwo
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
4:30konkurs drużynowy
Snooker: Turniej German Masters
6:30mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Eurosport 2
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 3:00konkurs drużynowy
Snooker: Turniej German Masters
4:30mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:30supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:30zjazd kobiet
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 29 w Ostródzie
od 0:30walka: Adam Kowalski - Marcin Łazarz 22.08.2020
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
4:30walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
7:30walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Polsat Sport News
Cafe Futbol
4:00magazyn piłkarski
Atleci
5:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
6:10finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!