13 posterunek 2 (19)

13 posterunek 2 (19)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Drugą część przedstawiania historii świata rozpoczyna Czarek, który wciela się w Kopernika. Kolejnym istotnym okresem jest wiek XVIII. Carycę Katarzynę kreuje wówczas Kasia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Drugą część przedstawiania historii świata rozpoczyna Czarek, który wciela się w Mikołaja Kopernika. Kolejnym istotnym okresem jest wiek XVIII, czyli czasy Stanisława Augusta i wolnej elekcji. Ponieważ ważną postacią tych czasów była caryca Katarzyna, w rolę władczyni wciela się Kasia, chociaż wszyscy zgodnie stwierdzają, że ta kreacja bardziej pasuje do Andżeli. Tymczasem Czarek, Arnie i Rysio tak bardzo wczuwają się w odgrywanie ról szlachty pijącej wino, że wkrótce są kompletnie pijani.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także