13 posterunek 2 (20)

13 posterunek 2 (20)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Czarek postanawia zorganizować dla siostry specjalną komisję maturalną. Nadchodzi dzień egzaminu. Agnieszka wpada w panikę. Aby pomóc siostrze Cezary sam musi przystąpić do matury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Czarek, zrozpaczony poziomem wiedzy swojej siostry, postanawia zorganizować dla niej specjalną komisję maturalną. Stara się także nakłonić Rysia oraz komendanta, by skorzystali z nadarzającej się okazji i zdobyli wykształcenie średnie. Dowódca utrzymuje jednak, że zdał maturę. Nadchodzi dzień egzaminu. Agnieszka wpada w panikę. Twierdzi, że fakty pomyliły się jej z datami. Cezary uświadamia sobie, że aby pomóc siostrze, sam musi przystąpić do matury i udawać przed komisją głupiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także