Program TV na dziś
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 2
To jest grane (6)
od 21:55program muzyczny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Kino relaks: Miłość aż po ślub
23:10komedia romantyczna
Droga mistrza
0:55dramat biograficzny
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (201)
od 20:05program rozrywkowy
Bracia (6)
22:10serial obyczajowy
Szybcy i wściekli 5
23:10film sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
od 21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
22:50program rozrywkowy
Viktor
23:50film sensacyjny
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
1:45program rozrywkowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (784)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (785)
23:00serial kryminalny
13 posterunek 2 (21)
0:05serial komediowy
13 posterunek 2 (22)
0:45serial komediowy
13 posterunek 2 (23)
1:25serial komediowy
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (26)
22:00serial kryminalny
Kac w Acapulco
23:00komedia
Pogrzebani za domem (11)
0:50serial dokumentalny
Pogrzebani za domem (12)
1:50serial dokumentalny
TVN 7
Narodziny gwiazdy
od 20:00film muzyczny
Zmierzch
22:55film fantasy
Blade, Wieczny Łowca 2
1:25horror
TVP Kultura
Hala odlotów
od 21:50talk-show
07 zgłoś się: Dlaczego pan zabił moją mamę? (8/21)
22:55serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Cartouche - zbójca
0:05film przygodowy
TVP Polonia
Na sygnale: Bogini zemsty (443)
od 21:45serial fabularno-dokumentalny
Czterdziestolatek: Nowy zastępca, czyli meteor (12/21)
22:10serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka
0:00teleturniej
Stacja Arktyka: Pacjent ocean
0:30cykl dokumentalny
Przystanek Ameryka (96)
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (29)
1:20magazyn kulinarny
Krzysztof Klenczon - największe przeboje
1:30koncert
WP
Premiera: Mistrzowie Kabaretu 13: Czesuaf, Kryszak 2 (2)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (7)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kto? co?, kogo? czego?, komu? czemu? (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (19)
1:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Zbrodnia ostateczna
od 20:10dramat wojenny
Chętni na kasę
22:25film sensacyjny
Na krawędzi
0:25dramat kryminalny
AXN
Mission: Impossible 3
od 21:05film sensacyjny
Mission: Impossible - Rogue Nation
23:45film sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Brygada (4)
22:00serial sensacyjny
Mizantrop
22:50film kryminalny
W środku burzy
0:45thriller
CANAL+ Family
Musimy porozmawiać o Cosbym (3)
22:00serial dokumentalny
Musimy porozmawiać o Cosbym (4-ost.)
23:00serial dokumentalny
Hollywood Buzz
0:10magazyn filmowy
Dziewczyna z moich snów
0:45film krótkometrażowy
Synchronizacja
1:15film krótkometrażowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie (1)
1:50magazyn poradnikowy
CANAL+ Premium
Mizantrop
od 21:50film kryminalny
W środku burzy
23:45thriller
Cicha ziemia
1:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (2)
od 21:40serial obyczajowy
Nowe życie 3 (3)
22:25serial obyczajowy
Nowe życie 3 (4)
23:05serial obyczajowy
Nowe życie 3 (5)
23:45serial obyczajowy
Zakładnik (1)
0:30serial kryminalny
Zakładnik (2)
1:15serial kryminalny
CBS Europa
Piękny umysł
od 21:00dramat psychologiczny
Niedokończony interes
23:35komedia
Rok za rokiem (1/6)
1:25serial obyczajowy
Epic Drama
Babilon Berlin 4 (4)
od 21:30serial kryminalny
Poirot 10: Po pogrzebie (3)
22:30serial kryminalny
Poirot 10: Pora przypływu (4)
0:30serial kryminalny
HBO
Przekręt
od 21:45komedia sensacyjna
Maszyna
23:30komedia sensacyjna
Historia Gabby Petito
1:20dramat obyczajowy
HBO 2
Tata
od 21:25dramat obyczajowy
Rewolucja na płótnach
23:20film dokumentalny
Boże, chroń Teksas: Hometown Prison (1/3)
0:55film dokumentalny
HBO 3
Gra o tron 6: The Broken Man (7)
od 21:50serial fantasy
Gra o tron 6: No One (8)
22:40serial fantasy
Gra o tron 6: Battle of the Bastards (9)
23:35serial fantasy
Gra o tron 6: The Winds of Winter (10-ost.)
0:35serial fantasy
Maskarada
1:45komedia kryminalna
Kino TV
Mocny piątek: Hulk
od 20:00dramat SF
Kod Merkury
23:00film sensacyjny
Thelma i Louise
1:15dramat sensacyjny
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Strzelec wyborowy
od 21:00film sensacyjny
Na linii ognia
23:15dramat sensacyjny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 20:25mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
Debata+: Przepis o młodzieżowcu
23:05magazyn piłkarski
Basket+
0:45newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
1:00mecz fazy play-in: Miami Heat - Chicago Bulls
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: OGC Nice - FC Lorient
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Boks: BKFC Fight Night: Clearwater
1:30waga półciężka: Mike Richman - Erick Lozano
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 21:00mecz finałowy: Judd Trump - Ding Junhui
Kolarstwo: Tour of the Alps
23:005. etap
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Rio 2016
0:30magazyn sportowy
FIA World Endurance Championship: Wyścig w Lusajlu
1:30wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Golf: RBC Heritage
od 20:002. runda
FIA World Endurance Championship: Wyścig w Lusajlu
0:00wyścigi samochodowe
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:00mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 20:303. mecz finałowy fazy play-off: Grupa Azoty Chemik Police - PGE RYSICE Rzeszów
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
23:00studio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
0:001. mecz półfinałowy fazy play-off: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 20:20mecz: Znicz Pruszków - Wisła Kraków
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
23:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim
1:00walka: Piotr Kuberski - Marcin Filipczak 28.01.2023
Polsat Sport News
KOTV Weekly
22:00magazyn bokserski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00mecz: Znicz Pruszków - Wisła Kraków
Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie
1:00walka: Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
TVP Sport
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28 w Łomży
od 20:30boks
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Boks: KnockOut Boxing Night 33 w Białymstoku
0:00podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!