13 posterunek 2 (40)

13 posterunek 2 (40)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Stróże prawa otrzymują propozycję od producentów programu 'Wielki Wuj': dostaną kilkadziesiąt tys. złotych, jeśli zgodzą się, by ich praca była przez 10 dni pokazywana na żywo w telewizji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Życie pracowników posterunku budzi zainteresowanie producentów programu "Wielki Wuj". Niebawem stróże prawa otrzymują intratną propozycję: dostaną kilkadziesiąt tysięcy złotych, jeśli zgodzą się na to, by ich codzienna praca była przez dziesięć dni transmitowana w telewizji. Ku rozczarowaniu wszystkich komendant nie wyraża zgody na ten projekt. Jego podwładni nie mają jednak zamiaru tracić tak dużej sumy pieniędzy. Bez wiedzy przełożonego podpisują umowę z pracownikami telewizji. Niebawem na komisariacie zostają zainstalowane kamery. Ich obecność całkowicie zmienia zachowanie stróżów prawa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także