Program TV

PIĄTEK 31.05
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Rodzinka.pl: Jesteśmy razem (264)
od 21:45serial komediowy
La La Poland 2 (5)
22:20program rozrywkowy
Mój rower
22:55film obyczajowy
American Pie
0:45komedia
Polsat
Dzieciak rządzi
od 20:05film animowany
Osada
0:00thriller
TVN
Colombiana
od 20:00dramat sensacyjny
Snajper
22:25film wojenny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pająki
od 21:50horror SF
Stracona cnota
23:40film erotyczny
Namiętna praca domowa
1:45film erotyczny
TV 4
Zagadkowe zgony (6)
1:15serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (1)
1:45serial dokumentalny
TV Puls
16 przecznic
od 21:50film sensacyjny
13. dzielnica
23:55film sensacyjny
TVN 7
Jump Street 21
od 21:00komedia sensacyjna
zdjęciePodwójne ryzyko
23:20film sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Wstręt
od 20:25dramat psychologiczny
Tygodnik kulturalny
23:15magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Dom jeża
23:55film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Kapitan
0:05film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Nie trać głowy
0:10film krótkometrażowy

FILMOWE

ale kino+
W matni
od 21:55dramat obyczajowy
Koleje losu
23:50film krótkometrażowy
Psy gończe
0:20film krótkometrażowy
Chipsy o smaku bekonu
0:50film krótkometrażowy
Pajace
1:05film krótkometrażowy
Matka
1:40dramat obyczajowy
AXN
Faceci w czerni
od 20:45komedia SF
Elizjum
22:45dramat SF
CANAL+ Family
Kobieta sukcesu
od 21:20komedia romantyczna
Kamerdyner
0:50dramat historyczny
CANAL+ Film
Kingsman: Złoty krąg
od 20:00komedia sensacyjna
Godzinki
22:15komedia romantyczna
Blok 99
23:45dramat kryminalny
Dwunastu odważnych
1:55dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Moscow Noir (1)
od 21:35serial kryminalny
Moscow Noir (2)
22:20serial kryminalny
60 kilo niczego
23:05film krótkometrażowy
Granica zbrodni (6)
23:35serial kryminalny
Upadek królestwa 3 (10)
0:30serial historyczny
CBS Europa
Gwiazdy i włamywacze
od 21:00dramat obyczajowy
Dorwać Cartera
22:50film sensacyjny
Żona pastora
0:50dramat kryminalny
HBO
zdjęcieNiebo
22:00thriller
Szkolna imprezka 3
23:40komedia
HBO 2
Genialny klan
od 21:00dramat obyczajowy
Nazywam się: Muhammad Ali (1/2)
22:50film dokumentalny
Wada ukryta
1:40film kryminalny
HBO 3
Premiera: Mój tata pisał pornografię
od 21:00program rozrywkowy
Premiera: Cudotwórcy (6)
22:30serial komediowy
Premiera: Prawo Artura (6)
22:55serial komediowy
Billions 4 (4)
23:50serial obyczajowy
Templariusze 2 (2/8)
0:50serial historyczny
Proud Mary
1:40film sensacyjny
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
od 21:50dramat wojenny
zdjęcieGracze
23:50film sensacyjny
Kino TV
Gothika
23:05thriller
Blef
1:10komediodramat
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Lot
od 21:00dramat obyczajowy
Spider-Man: Homecoming
23:55film przygodowy
Stopklatka TV
Nieuchwytny
od 21:55thriller
Daybreakers: Świt
0:00horror SF
TNT
Człowiek Demolka
od 21:00film sensacyjny
Zabójcza broń 3
23:15film sensacyjny
Zabójcza broń 4
1:30film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:00mecz finałowy fazy play-off
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:30mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
1:45magazyn piłki ręcznej
Eurosport 1
Pojedynek dnia
od 21:45magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:4519. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Wiadomości Eurosportu
23:45magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
1:00magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 21:0019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:45mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
0:00magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
1:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Boks: Walka o pasy IBF World i WBA World w Inglewood
od 21:30waga superkogucia: Daniel Roman - TJ Doheny
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain HB - PGE Vive Kielce
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Boks: Gala w Nowym Jorku
1:00waga ciężka: Adam Kownacki - Gerald Washington
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
od 20:15mecz: Polska - Australia
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
0:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Czudinow
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
od 20:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Michał Kita - Łukasz Brzeski
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
1:55mecz: Argentyna - Portugalia
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Ring TVP Sport
22:50magazyn bokserski
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
1:20mecz fazy grupowej: Korea Południowa - Argentyna

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!