Program TV

POPULARNE

TVP 2
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
od 20:40film przygodowy
Muzyka na weekend (5)
23:05magazyn muzyczny
zdjęcieMiłość i inne używki
0:10komedia romantyczna
Polsat
zdjęcieOsada
22:55thriller
Śpiączka (1/2)
1:25dramat SF
TVN
Snajper
od 20:00film wojenny
zdjęcieCzłowiek z blizną
22:50dramat gangsterski

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krwawe otrzęsiny
od 21:55horror
Klub
23:40film erotyczny
TV 4
zdjęcieTeren prywatny
23:20thriller
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
TV 6
zdjęcieObrobić mafię
22:55film kryminalny
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
TVP Kultura
Kino mistrzów: Trzy kobiety
od 20:30dramat psychologiczny
Tygodnik kulturalny
23:40magazyn kulturalny

FILMOWE

ale kino+
Straż nocna
22:05thriller SF
Straż dzienna
0:10thriller SF
CANAL+
Premiera: Podły, okrutny, zły
od 21:00film biograficzny
zdjęcieOstateczna rozgrywka
22:50dramat sensacyjny
Zemsta
0:30thriller
CANAL+ 1
zdjęciePremiera: Podły, okrutny, zły
22:00film biograficzny
zdjęcieOstateczna rozgrywka
23:50dramat sensacyjny
Zemsta
1:30thriller
CANAL+ Family
Aleksander
od 21:30dramat historyczny
Ava
0:20melodramat
CANAL+ Seriale
Mr. Robot 4 (7)
od 21:40serial kryminalny
Mr. Robot 4 (8)
22:35serial kryminalny
Granica zbrodni (8)
0:00serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
1:05serial komediowy
Sobibór
1:20dramat historyczny
CBS Europa
Kapitan Corelli
od 21:00melodramat
Gdy miłość to za mało
23:30dramat biograficzny
Kill Bill
1:25film sensacyjny
HBO
Premiera: Babylon Berlin 2 (2/12)
od 21:50serial kryminalny
Latający biznes
0:30komedia
HBO 2
Złap mnie, jeśli potrafisz
od 21:00komedia kryminalna
Mystify: Michael Hutchence
23:20film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Foodie Love (8-ost.)
od 21:30serial obyczajowy
Brytania 2 (2/10)
22:50serial historyczny
Zakonnica
23:40horror
Prawdziwy gangster
1:15dramat obyczajowy
Kino Polska
Dom zły
od 20:00dramat kryminalny
To ja, złodziej
22:10dramat sensacyjny
Złote Koło
0:25dramat kryminalny
Kino TV
Plażowy haj
23:00komedia
Gothika
1:00thriller
TNT
Pulp Fiction
od 21:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:15mecz: Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
0:30mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 21:00mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Chimik Jużne
FIM SuperEnduro: Grand Prix Hiszpanii
23:30magazyn sportów motorowych
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Wisła Płock
0:35serial dokumentalny
Boks: Walka o pas WBA World w Atlancie
1:15waga lekka: Gervonta Davis - Yuriorkis Gamboa
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 20:30mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
22:30bieg indywidualny kobiet
Boks: Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach
1:00waga lekka: Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
23:30mecz: Juventus FC - Parma Calcio
Sporty walki: KSW 27: Cage Time
1:30walka: Mamed Khalidov - Maiquel Falcao
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 20:45mecz: Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:00mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2020
od 20:20mecz półfinałowy: Hiszpania - Słowenia
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Ring TVP Sport
22:50magazyn bokserski
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2020
1:10podsumowanie meczów półfinałowych
Hokej: NHL
1:35skróty

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!