Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęcieElif (653)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (322)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Jedność
6:15reportaż
Familiada
6:40teleturniej
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (264)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:55program muzyczny
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (24)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (25)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur (7)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (39)
5:35serial dokumentalny
Nash Bridges: Wyrok (18)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (164)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (343)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (562)
8:35serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 4:40magazyn
Nożem i widelcem
5:40magazyn kulinarny
Focus on Poland (268)
5:55program informacyjny
Pożyteczni.pl
6:10magazyn
WP
Premiera: WP Raport (205)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (167)
6:20program publicystyczny
Mistrzowie Kabaretu 8: Forbes (9)
6:55program rozrywkowy
Kocham, ale kłamię 2 (2)
7:10serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię 2 (1)
8:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nielegalni (9)
od 4:10serial sensacyjny
Nielegalni (10)
5:10serial sensacyjny
Oszustka (3)
8:00serial kryminalny
AXN
Castle 8 (2)
od 4:55serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (1)
6:10serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (2)
7:05serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
6:15serial komediowy
Pan Tadeusz
6:30film kostiumowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
8:55serial komediowy
CANAL+ 1
Ocalił mnie LARP
od 4:45film dokumentalny
Mój Nikifor
5:10film biograficzny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
7:15serial komediowy
Pan Tadeusz
7:30film kostiumowy
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Via Carpatia
6:40dramat obyczajowy
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:00magazyn filmowy
Wielki Kanion
8:25dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Bull (1)
6:40serial kryminalny
Bull (2)
7:25serial kryminalny
Bull (3)
8:10serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
8:55film krótkometrażowy
CBS Europa
zdjęcieŚwiece na Bay Street
6:00dramat obyczajowy
Święta w Pemberley
7:55komedia romantyczna
HBO
Jak pies z kotem
6:00komediodramat
Somalijscy piraci
7:45dramat biograficzny
HBO 2
Cud w Lake Placid
6:00dramat obyczajowy
HBO 3
Iniemamocni
6:00film animowany
Mary Poppins powraca
7:55film fantasy
Kino Polska
Fusy
od 4:40film krótkometrażowy
Mistrz
5:15film dokumentalny
Ostrzegamy, trucizna!
5:40film dokumentalny
Człowiek z żelaza
7:40dramat społeczny
Kino TV
Bernie
od 3:45komediodramat
Dziewczyna z lilią
6:10komedia romantyczna
Polsat Film
Gliniarze (271)
od 4:15serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (806)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Nasz nowy dom (155)
6:45reality show
Przyjaciółki (90)
7:40serial obyczajowy
Vabank 2, czyli riposta
8:40komedia sensacyjna
Stopklatka
TV okazje
od 4:45magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (2)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (293)
6:20telenowela
Złotopolscy (294)
6:50telenowela
Plebania (207)
7:20serial obyczajowy
Plebania (208)
7:50serial obyczajowy
Castle 2: Śmiertelna gra (24)
8:20serial kryminalny
TNT
Objazd 4: The Search
6:00serial komediowy
TNT, kamera, akcja! (558)
6:25magazyn filmowy
Troja
7:00dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
7:30serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
8:45magazyn tenisowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: CD Alaves - Villarreal CF
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:00mecz: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!