Program TV

CZWARTEK 25.07
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Nasz nowy dom (93)
od 2:10reality show
Tajemnice losu
3:10program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
NOC Magii
3:35interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:40telezakupy
Szkoła (445)
6:55serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Heheszki na całego
od 2:50program rozrywkowy
Wiatr w żagle
3:40serial dokumentalny
Na osi (237)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Z archiwum policji (11)
od 2:45serial dokumentalny
Taki jest świat 4 (29)
3:20program informacyjny
Z archiwum policji (12)
3:55serial dokumentalny
Dyżur 2 (17)
4:40serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (56)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (57)
6:30serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:40interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (31)
5:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (642)
6:10serial paradokumentalny
WP
Mój koszmarny tatuaż 3 (4)
3:00serial dokumentalny
Megafabryki 2: Super subway (9)
4:55serial dokumentalny
Premiera: WP Raport (109)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (84)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (83)
6:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Miasto równoległe (2)
od 2:05serial kryminalny
Lila
3:15film krótkometrażowy
16.03.
3:50film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:15film krótkometrażowy
Na drodze
5:00film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
5:30film krótkometrażowy
AXN
Zabójcze umysły 14 (3)
3:05serial kryminalny
Skorpion 4 (16)
6:20serial sensacyjny
CANAL+
Skazany na bluesa
od 1:50dramat biograficzny
Kiedy ranne wstają zorze
3:30film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Wywiad z Bogiem
6:20dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Skazany na bluesa
od 2:50dramat biograficzny
Kiedy ranne wstają zorze
4:30film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Głośniej od bomb
od 2:40film obyczajowy
Nie ma zmiłuj
4:10film obyczajowy
Listy miłosne
6:00dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Rozdroże Café
od 1:25dramat obyczajowy
Europa Filmowa 2: Austria (3)
3:20serial dokumentalny
Słodko-gorzki
4:05dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny
5:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Pomiędzy słowami
od 2:35dramat obyczajowy
Pitbull. Ostatni pies
4:00film sensacyjny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
60 kilo niczego
6:10film krótkometrażowy
CBS Europa
Niewygodna prawda
od 1:40dramat sensacyjny
Kuzyni
3:50komedia romantyczna
Szogun (6/12)
6:00serial przygodowy
HBO
Dobry sąsiad
od 1:50thriller
Na planie
3:30magazyn filmowy
Bez litości 2
4:00thriller
Iniemamocni 2
6:00film animowany
HBO 2
Hollywoodland
3:20dramat obyczajowy
Filmy i gwiazdy
5:25magazyn filmowy
Testament mamy
6:00dramat obyczajowy
HBO 3
Miasto na wzgórzu (2)
3:05serial kryminalny
Opowieść
4:05dramat obyczajowy
Kino Polska
Zazdrość i medycyna
od 2:25film psychologiczny
Bikini blue
4:30dramat obyczajowy
Kolejność uczuć
6:05dramat obyczajowy
Kino TV
Turek
3:00dramat obyczajowy
zdjęcieDługie podanie
5:05dramat biograficzny
Oskar i pani Róża
6:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze (140)
od 2:50serial paradokumentalny
Ślad (32)
3:45serial kryminalny
Ślad (33)
4:45serial kryminalny
Stołeczna drogówka (52)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (56)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)
od 2:45serial paradokumentalny
Plebania (299)
3:45serial obyczajowy
Plebania (300)
4:15serial obyczajowy
Za Garbo i Lenina
6:00etiuda filmowa
Złotopolscy (257)
6:25telenowela
Złotopolscy (258)
6:55telenowela
TNT
Bez twarzy
od 1:20dramat sensacyjny
Sindbad Żeglarz
3:35film przygodowy
Objazd 2: Dupsko (12)
5:35serial komediowy
Odlotowcy
6:00komedia muzyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa
3:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
3:30mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:15mecz: Raków Częstochowa - Korona Kielce
nSport+
Le Mans
6:00reportaż
Polsat Sport
Piłka nożna: International Champions Cup
od 2:00mecz: ACF Fiorentina - SL Benfica
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
4:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Czudinow
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet
6:00mecz towarzyski: Polska - Czechy
TVP Sport
Sportowy wieczór
6:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!