Program TV

NIEDZIELA 26.05
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Dzika ziemia
od 2:40dramat przygodowy
Klan (3496)
5:15telenowela
Klan (3497)
5:35telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (54)
6:35cykl reportaży
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Auto Fun
3:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (11)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (12)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Menu na miarę (5)
3:50program kulinarny
Z archiwum policji (1/13)
4:35serial dokumentalny
Dyżur 2 (26)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (12)
5:25serial dokumentalny
Flash 2 (5)
5:45serial akcji
Flash 2 (6)
6:25serial akcji
TVN 7
Moc magii
3:20interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (582)
5:50serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
TVP Polonia
Bodo (1)
od 2:35serial biograficzny
zdjęcieChłopiec na galopującym koniu
3:40dramat psychologiczny
Kulturalni PL
5:35magazyn
WP
Kabaret na żądanie (11)
3:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (16)
4:05program rozrywkowy
Megafabryki 2: Technogym (12)
5:00serial dokumentalny
Mniam!
6:00film animowany

FILMOWE

ale kino+
Knives Out
od 2:40dramat obyczajowy
Na drodze
4:15film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:45film krótkometrażowy
Drzewo i ja
5:30film krótkometrażowy
CANAL+
Dług
od 1:55dramat sensacyjny
Palimpsest
3:35thriller
Supernatura (1)
4:55serial dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Lincoln
6:25dramat biograficzny
CANAL+ 1
Dług
od 2:55dramat sensacyjny
Palimpsest
4:35thriller
Supernatura (1)
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
od 2:40magazyn muzyczny
Pianista
3:10dramat wojenny
Odprawa
5:35film krótkometrażowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Fernando
6:30film animowany
CANAL+ Film
Człowiek bez pamięci
od 2:40thriller
Aktualności filmowe+
4:40magazyn filmowy
Kiedy ranne wstają zorze
5:10film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:40film krótkometrażowy
Kontrola gniewu
6:00komedia
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 2:55chochliki telewizyjne
Wtorek
3:25komedia
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
6:30film krótkometrażowy
CBS Europa
Equilibrium
od 2:50film SF
Zdrówko (4/22)
4:55serial komediowy
Zdrówko (3/22)
5:25serial komediowy
Ekstrakt
5:50komedia kryminalna
HBO
Rocknrolla
od 1:25film sensacyjny
Wada ukryta
3:25film kryminalny
HBO 2
Oni
od 2:10horror
Mother!
3:55horror
Angry Birds (20/60)
6:00serial animowany
Angry Birds (21/60)
6:15serial animowany
Bajeczki Maszy (6-10)
6:30serial animowany
HBO 3
Dunkierka
od 2:40film wojenny
Fałszywe powody
4:25dramat sensacyjny
Temple Grandin
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Mocna kawa nie jest wcale taka zła
od 2:50film krótkometrażowy
Stepy
3:50dramat obyczajowy
Szczęście
5:35film dokumentalny
Urodzona gwiazda (12)
6:00serial obyczajowy
Kino TV
Eksperyment w łaźni
od 2:40dramat kryminalny
Mała syrenka
4:30film dla dzieci
Dwóch facetów w jednym
5:25komedia fantasy
Polsat Film
Ślad (2)
od 2:15serial kryminalny
Ślad (3)
3:15serial kryminalny
W rytmie serca (12)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (715)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (42)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (43)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
Zgorszenie publiczne
od 2:35komedia romantyczna
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
4:15serial paradokumentalny
Plebania (209)
5:15serial obyczajowy
Porozmawiajmy
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (4)
6:10program rozrywkowy
Scena śmiechu (19)
6:35program rozrywkowy
TNT
Czerwona gorączka
od 1:35film sensacyjny
Węże w samolocie
3:15thriller
Trzynaście kobiet
5:00thriller
Po tragedii "Posejdona"
6:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 2:30mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:15serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
3:00mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
4:00mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej ATP w Genewie
6:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 42
od 1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Siatkówka mężczyzn
6:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 2:00mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
4:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Chudinow
Piłka nożna: MLS
6:00mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
od 2:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: KSW 40
4:30walka: Mariusz Pudzianowski - Jay Silva
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz półfinałowy fazy play-off
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
od 1:35mecz półfinałowy
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
3:35mecz finałowy gry pojedynczej
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!