Program TV

POPULARNE

TVP 1
Komisja morderstw: Krew rodu (7/12)
od 2:45serial kryminalny
Sprawa dla reportera
3:40magazyn interwencyjny
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
Przysięga (94)
6:20telenowela
Polsat
Chirurdzy (220)
od 2:30serial obyczajowy
Tajemnice losu
3:30program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 2:55magazyn reporterów
NOC Magii
3:20interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Heheszki na całego
od 2:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
3:50serial grozy
Na osi (263)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:50program muzyczny
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
od 2:35interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (162)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2117)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu (179)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (266)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (82)
6:10telenowela
WP
Oficer i morderca
od 2:00dramat kryminalny
Modus (2)
4:00serial kryminalny
Premiera: WP Raport (204)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (166)
6:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 2:25dramat psychologiczny
Nielegalni (1/10)
4:05serial sensacyjny
Nielegalni (2)
5:05serial sensacyjny
AXN
Ultraviolet 2 (7)
od 2:40serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (22)
3:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (23)
4:30serial sensacyjny
Komisarz Rex (11)
6:00serial kryminalny
CANAL+
Dług
od 2:25dramat sensacyjny
Okna, okna
4:05komedia
Dzikie Karaiby
5:05film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Hindenburg
6:20dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Monument
od 1:35dramat obyczajowy
Dług
3:25dramat sensacyjny
Okna, okna
5:05komedia
Dzikie Karaiby
6:05film dokumentalny
CANAL+ Family
Nie ma zmiłuj
od 2:05film obyczajowy
Cisza
3:50dramat obyczajowy
Rykoszety
5:20film krótkometrażowy
Dzielny Lew Eryk 2 (7)
6:40serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (8)
6:45serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (9)
6:50serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (10)
6:54serial animowany
CANAL+ Film
Sara
od 1:30film sensacyjny
Łapu-capu extra
3:20chochliki telewizyjne
Polana pośród brzeziny
3:50dramat obyczajowy
Mały Grand Hotel (2)
5:40serial komediowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Egzekutor
od 2:30film sensacyjny
Ukojenie
4:20film krótkometrażowy
Strefa nagości
4:35dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Gra pozorów (5)
6:30serial kryminalny
CBS Europa
Greta
od 1:50dramat obyczajowy
Dziewczyńskie porachunki
3:40dramat obyczajowy
Doktor Becker 2 (3/24)
5:30serial komediowy
Ciepła czapka
6:00dramat obyczajowy
HBO
Troja
od 1:35dramat historyczny
Dowód
4:15dramat obyczajowy
Break
6:00komedia
HBO 2
Żony ze Stepford
3:00komedia SF
Daphne i Velma
6:00komedia sensacyjna
HBO 3
Outsider (3/10)
od 2:25serial kryminalny
Słowo na L: Generacja Q (3/8)
3:25serial obyczajowy
Escape room
4:20horror
Rycerz króla Artura
6:00film przygodowy
Kino Polska
Yesterday
od 2:35film obyczajowy
Koty to dranie
4:30film obyczajowy
Fotoplastykon
5:45film dokumentalny
Kino TV
Życie po śmierci
od 1:50thriller
Wkłucie
3:20dramat obyczajowy
Czy naprawdę wierzysz?
5:20dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (58)
od 2:40serial kryminalny
Ultraviolet (3)
3:35serial kryminalny
Ultraviolet (4)
4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (802)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Nasz nowy dom (153)
6:30reality show
Stopklatka
MiłośćKropka.pl: W labiryncie uczuć (2)
od 2:50serial paradokumentalny
MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)
3:50serial paradokumentalny
TV okazje
4:50magazyn reklamowy
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
5:05serial paradokumentalny
Złotopolscy (289)
6:40telenowela
TNT
Frankenstein
od 1:00horror
Epidemia
3:10film sensacyjny
Młodzi filadelfijczycy
6:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:55mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
6:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:50serial dokumentalny
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Athletic Bilbao - Celta Vigo
Polsat Sport Extra
Magazyn snowboardowy
6:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
6:30mecz: Zenit Sankt Petersburg - Olympiakos Pireus
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
6:00mecz: KFC Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 1:55mecz 1/16 finału: CD Mirandes - Celta Vigo
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
6:05mecz 1/16 finału: CD Mirandes - Celta Vigo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!