Program TV

POPULARNE

TVP 1
Ocaleni
od 2:40reality show
Klan (3493)
5:15telenowela
Klan (3494)
5:35telenowela
Klan (3495)
6:00telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Dobry, zły i brzydki
od 0:35western
Gość
3:40thriller
Koło fortuny (337)
5:20teleturniej
Barwy szczęścia (2067)
5:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2068)
6:25serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieDisco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieokiełznana namiętność
od 1:30film erotyczny
Auto Fun
3:10magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (7)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (8)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2)
od 2:50serial dokumentalny
Taki jest świat 4 (20)
4:05program informacyjny
Dyżur 2 (25)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (11)
5:25serial dokumentalny
Czynne całą dobę 2 (1)
5:50serial komediowy
Czynne całą dobę 2 (2)
6:25serial komediowy
TVN 7
Moc magii
3:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (581)
5:50serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
WP
Mistrzowie Kabaretu (2)
3:35program rozrywkowy
Megafabryki 2: Super subway (9)
4:55serial dokumentalny
Hot lista OPEN.FM (22)
6:00program muzyczny

FILMOWE

ale kino+
Jaskółka
od 2:15dramat obyczajowy
Basen
3:35film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:20film krótkometrażowy
Belfer (1/10)
5:05serial kryminalny
CANAL+
Pomiędzy słowami
od 1:45dramat obyczajowy
Prawo ojca
3:10dramat sensacyjny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Szklany zamek
6:10dramat biograficzny
CANAL+ 1
Pomiędzy słowami
od 2:45dramat obyczajowy
Prawo ojca
4:10dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Nie ma zmiłuj
od 2:10film obyczajowy
Odprawa
3:55film krótkometrażowy
Angelus
4:15komedia obyczajowa
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Najfutbolniejsi
6:30komedia
CANAL+ Film
Syndrom berliński
od 2:25dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
4:20dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny (3)
6:05film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
6:20film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Kiedy ranne wstają zorze
od 2:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (1)
3:15film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
CBS Europa
Oficer i dżentelmen
od 0:50melodramat
Halt and Catch Fire 2 (9/10)
3:15serial obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (10-ost.)
4:10serial obyczajowy
Zdrówko (3/22)
5:05serial komediowy
Zdrówko (4/22)
5:35serial komediowy
Raj
6:00komediodramat
HBO
Tamte dni, tamte noce
od 1:40dramat obyczajowy
Obłędny rycerz
3:45komedia przygodowa
W głowie się nie mieści
6:00film animowany
HBO 3
Prawo Artura (5)
3:05serial komediowy
Nie czas na łzy
4:00dramat obyczajowy
Warm Springs
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Anna i wampir
od 2:35film kryminalny
Słońce, siano i truskawki
4:30komedia obyczajowa
Urodzona gwiazda (11)
6:05serial obyczajowy
Kino TV
Saturno contro. Pod dobrą gwiazdą
od 2:40dramat obyczajowy
Lucky Luke
5:45western komediowy
Polsat Film
Ślad (48)
3:00serial kryminalny
Ślad (1)
4:00serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (713)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (714)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (70)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (41)
6:45serial dokumentalny
Stopklatka TV
W ukryciu
od 2:10dramat wojenny
Wygrać, przegrać albo polec (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (18)
6:20program rozrywkowy
TNT
Wulkan w Nowym Jorku
od 2:45film katastroficzny
Święty w Londynie
4:20film kryminalny
Anonimowy kochanek
6:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
3:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:10serial dokumentalny
Basket+
5:45newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
3:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
4:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
6:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 45: The Return to Wembley
od 2:00walka: Phil De Fries -Tomasz Narkun
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 1:30mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Sporty walki: Gala FEN 23 w Lublinie
3:30walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 1:35mecz fazy grupowej: Honduras - Nowa Zelandia
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
3:45podsumowanie meczów półfinałowych
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
6:05mecz ćwierćfinałowy: Finlandia - Szwecja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!