Lombard. Życie pod zastaw 7 (314)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (314)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Wiesław, dowódca jeździeckiej grupy rekonstrukcyjnej proponuje Patrykowi pracę w stajni. Po pewnym czasie w lombardzie pojawia się paser z ofertą sprzedaży stylowej flinty czarnoprochowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Patryk z nudów atakuje bezdomne koty, rzucając w nie kamieniami. Zauważa to Wiesław, dowódca jeździeckiej grupy rekonstrukcyjnej. Chce zresocjalizować zbuntowanego chłopaka poprzez prace w stajni, dlatego proponuje mu udział w grupie. Ostatecznie chłopak przyjmuje ofertę. Po pewnym czasie w lombardzie pojawia się paser z ofertą sprzedaży stylowej flinty czarnoprochowej, która była na wyposażeniu grupy rekonstrukcyjnej. Tymczasem Weronika wprowadza się ponownie do Maćka. W lombardzie pojawia się Kremski, chcąc zastawić swoje akcesoria do robienia skrętów i nabijania fajki, gdyż rzuca palenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także