Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (121)
20:30telenowela
Audycje komitetów wyborczych
22:25magazyn publicystyczny
Ekstradycja 2 (2/9)
23:00serial sensacyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2067)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2068)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1446)
20:55serial obyczajowy
Za marzenia 2 (11/13)
21:55serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (11)
22:50serial obyczajowy
Trzynaście lat (2/5)
23:00serial kryminalny
Polsat
Ślad (75)
23:40serial kryminalny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2877)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (275)
20:55teleturniej
zdjęcieProjekt Lady (1/12)
21:30reality show
Na własną rękę
22:30film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wyspa zła
20:00horror komediowy
Wieczór kawalerski
23:40film erotyczny
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (23)
21:00program rozrywkowy
Galileo (748)
22:00program popularnonaukowy
Afera w Strefie 51
23:00film SF
TV 6
Galileo (209)
20:00program popularnonaukowy
Champion
23:55dramat sensacyjny
TVN 7
Big Brother (51/74)
20:00reality show
Listy do M.
21:00komedia romantyczna
Big Brother Nocą (37/52)
23:25reality show
TVP Kultura
Artyści (3)
22:25serial obyczajowy
Antyfonie
23:15serial dokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (9/13)
20:45serial komediowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (443)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (98)
23:10program informacyjny
Tu się żyje
23:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ocaleni
od 18:25thriller
24 tygodnie
23:10dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Seal Team 2 (2)
21:00serial sensacyjny
Godzilla
21:55film SF
CANAL+ 1
Cudowny chłopak
od 18:45dramat obyczajowy
Nie przegap
20:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:45chochliki telewizyjne
Włamanie
23:20thriller
CANAL+ Family
Wielki Kanion
od 19:30dramat kryminalny
O co biega?
21:40magazyn sportowy
Odciąć pępowinę
22:10film krótkometrażowy
Noc poślubna w biały dzień
23:45film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Instynkt (5)
20:00serial kryminalny
Premiera: Instynkt (6)
20:45serial kryminalny
Mrówka wychodzi za mąż
21:30film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (2)
21:50film krótkometrażowy
Purpurowe rzeki (3)
22:05serial kryminalny
Nielegalni (5)
23:40serial sensacyjny
CBS Europa
Sydney i siedmiu nieudaczników
od 18:55komedia romantyczna
Żandarm i kosmici
21:00komedia
Zbuntowana mama
22:50komedia
HBO
Gęsia skórka 2
od 18:35komedia
Gra o tron 8 (6-ost.)
20:10serial fantasy
Premiera: Barry 2 (8)
21:30serial komediowy
Tamte dni, tamte noce
22:05dramat obyczajowy
HBO 2
Uśmiechy smutnych mężczyzn
od 19:20komediodramat
Superfly
21:00film sensacyjny
Fargo 3 (8)
23:00serial kryminalny
Dzika droga
23:55dramat biograficzny
HBO 3
The Act (5)
20:00serial obyczajowy
zdjęcieObsesja Eve 2 (3)
20:55serial sensacyjny
zdjęcieGra o tron 8 (6-ost.)
21:40serial fantasy
Barry 2 (8)
23:05serial komediowy
Kino Polska
Haker
22:10komedia sensacyjna
Kino TV
Poirot: Gwiazda zachodu
od 19:55serial kryminalny
Polsat Film
Inteligent w armii
od 18:20komedia
48 godzin
23:00komedia sensacyjna
TNT
Tożsamość
od 18:45thriller
Czerwona gorączka
21:00film sensacyjny
Rambo - Pierwsza krew
23:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Gala LOTTO Ekstraklasy
od 19:45widowisko
Premiera: Ekstrapaka: 37. kolejka
22:15magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
23:30magazyn piłki ręcznej
Eurosport 1
Jeździectwo
20:00jeździectwo
Wiadomości Eurosportu
20:29magazyn informacyjny
Wiadomości Eurosportu
23:30magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:379. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
nSport+
LaLiga Highlights Show
20:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
22:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Polsat Sport
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
od 17:30waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Czudinow
Magazyn Fortuna 1. ligi
20:30magazyn piłkarski
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
22:00waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco
Sporty walki: KSW 48
23:00walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
20:00mecz: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
22:30mecz: GKS Katowice - Bytovia Bytów
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
20:00mecz finałowy gry pojedynczej
Sporty walki: KSW 42
22:10walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
TVP Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 18:15mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
4-4-2 (1)
20:25magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
20:55magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny
Gol Ekstra
22:00magazyn piłkarski
Gol po Golu
23:35magazyn archiwalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!