Program TV

SOBOTA 1.02
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Hit na sobotę: Saga wikingów
21:30film przygodowy
12 godzin
23:20film sensacyjny
TVN
zdjęciePolowanie na druhny
20:00komedia romantyczna
Chłopaki też płaczą
22:35komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
As wywiadu
20:00film sensacyjny
Czas zabijania
21:50thriller
Sex Model - Just In Case
23:50film erotyczny
TV 6
Galileo (550)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Polowanie na czarownice
21:50film przygodowy
Złe mamuśki
23:45komedia
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Wojenne dziewczyny 3 (34)
20:45serial historyczny
Ostatnia akcja
22:35komedia sensacyjna

FILMOWE

ale kino+
Wymiana księżniczek
od 18:15dramat historyczny
Szybki konwój
20:10thriller
Zdarzenie
22:05dramat SF
Wydział wewnętrzny
23:45film sensacyjny
AXN
Azyl
22:25thriller
CANAL+
zdjęciePremiera: Nieposłuszni
21:00komediodramat
Chiński łącznik
22:55film sensacyjny
CANAL+ 1
"Zła" macocha księżnej Diany
od 19:30film dokumentalny
zdjęciePremiera: Nieposłuszni
22:00komediodramat
Chiński łącznik
23:55film sensacyjny
CANAL+ Film
zdjęcieTo my
20:00horror
Ulepszenie
21:55film SF
Kursk
23:35dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Polityka (1)
20:00serial obyczajowy
Polityka (2)
20:45serial obyczajowy
Mr. Mercedes 3 (1)
23:20serial sensacyjny
CBS Europa
Urzędowanie
od 19:10komediodramat
Zakochać się
23:05melodramat
HBO
San Andreas
od 18:15dramat katastroficzny
Aquaman
23:10film SF
HBO 2
Na plaży Chesil
od 19:10melodramat
zdjęcieProjekt Koliber
21:00thriller
Ray Donovan 7 (3/10)
22:50serial obyczajowy
Nowy papież (3/9)
23:40serial obyczajowy
HBO 3
Mroczne materie (1/8)
20:00serial fantasy
Mroczne materie (2/8)
20:55serial fantasy
Mroczne materie (3/8)
21:50serial fantasy
Mroczne materie (4/8)
22:50serial fantasy
Mroczne materie (5/8)
23:45serial fantasy
Kino Polska
Randka w ciemno
20:00komedia romantyczna
zdjęcieWesele
22:00komediodramat
Kino TV
Małolaty u taty
od 19:00komedia
Złodziejski trick
23:10dramat kryminalny
Stopklatka
Łowcy głów
20:00thriller
Narcos 3: Atak na szczyt (1)
22:00serial sensacyjny
Narcos 3: KGB z Cali (2)
23:10serial sensacyjny
TNT
Duży
od 18:55komedia
Edward Nożycoręki
21:00komediodramat
Kill Bill 2
23:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:25mecz: Manchester United FC - Wolverhampton Wanderers FC
Gorączka piłkarskiej soboty
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Valencia CF - Celta Vigo
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: Premier League+
23:15magazyn ligi angielskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Cuprum Lubin - GKS Katowice
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Consar Ravenna - Vero Volley Monza
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Start Lublin - King Szczecin
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Consar Rawenna - Vero Volley Monza
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:05podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
22:40podsumowanie meczów 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!