13 posterunek 2 (41)

13 posterunek 2 (41)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Kasia odkrywa, że jest w ciąży. Kobieta mówi o tym Czarkowi. Dodaje jednak, że nie ma zamiaru wychodzić za niego za mąż i sama wychowa dziecko. Czarek zamierza o nią walczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Kasia myśli tylko o dzieciach. Tymczasem na komisariat trafia mężczyzna, który został oskarżony o niszczenie prezerwatyw. Policjantka zyskuje pewność, że zaszła w ciążę. Niebawem otrzymuje potwierdzenie swoich obaw. Kobieta komunikuje wielką nowinę Czarkowi. Dodaje jednak, że nie ma zamiaru wychodzić za niego za mąż i sama wychowa swoje dziecko. Wkrótce potem kobieta przeprowadza się do Andżeli. Upływ czasu nie wpływa na jej decyzję. Czarek jednak ma zamiar walczyć o ukochaną do upadłego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)