Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin/ Sokół i kocha (25)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 25: Potwór z głębin/ Sokół i kocha

(The Penguins of Madagascar: Snakehead/ The Falcon and the Snow Job)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu. Skipper postanawia ją pokonać. W zoo ląduje piękna sokolica. Skipper upiera się, że powinna zostać z nimi aż wydobrzeje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 listopada
za 8 dni
1:10 Nicktoons
piątek, 6 listopada
za 11 dni
7:10 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu. Skipper postanawia ją pokonać. Tymczasem w zoo ląduje piękna sokolica. Skipper upiera się, że powinna zostać z nimi aż wydobrzeje. Inne zwierzęta boją się, że padną jej łupem.

Zobacz także