Program TV

PIĄTEK 24.01
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Blondynka 8: W oku kamery (96)
20:35serial obyczajowy
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Va banque (13)
18:30teleturniej
Barwy szczęścia (2179)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2180)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (208)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2999)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (23)
19:30serial komediowy
TVN
Ukryta prawda (744)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Snajper
20:00film wojenny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
18:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
19:05program rozrywkowy
Skrytka 181
20:00thriller
TV 4
Sekrety sąsiadów (29)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (30)
17:30serial obyczajowy
Septagon (61)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (598)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (33)
20:05program rozrywkowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (100)
od 16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (101)
17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Męska duma (30)
18:55serial komediowy
Galileo (542)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes: Rozstania (45)
17:00serial obyczajowy
Transporter 3
20:00film sensacyjny
TVN 7
Sąd rodzinny (33/52)
od 16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (24/60)
17:20serial paradokumentalny
Brzydula (109/180)
18:20serial komediowy
Listy do M.
20:00komedia romantyczna
TVP Kultura
Mała wielka miłość
od 15:55komedia romantyczna
Gorący czas Montparnasse'u
18:00film dokumentalny
Tygodnik kulturalny
19:10magazyn kulturalny
Kino mistrzów: Trzy kobiety
20:30dramat psychologiczny
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Wszystko przed nami (55)
18:55serial obyczajowy
Przystanek Ameryka (2)
19:25cykl reportaży
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy

FILMOWE

ale kino+
Do ciebie, Philipie
od 16:10komediodramat
Idol
18:10komediodramat
Francuski łącznik
20:10film sensacyjny
AXN
Baby Driver
od 15:45film sensacyjny
Zastępca
18:10film sensacyjny
Detonator
20:00film sensacyjny
CANAL+
Polska z góry 2: Biebrza (7)
od 16:45serial dokumentalny
Nie przegap
18:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Dzieciak, który został królem
od 15:25film familijny
Polska z góry 2: Dolina Baryczy (6)
17:20serial dokumentalny
Polska z góry 2: Biebrza (7)
17:45serial dokumentalny
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:00chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Nienawiść, którą dajesz
od 16:55dramat kryminalny
Dolina Muminków (5)
19:05serial animowany
CANAL+ Film
Klejnot Nilu
od 16:05film przygodowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Ulepszenie
20:00film SF
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 16:40chochliki telewizyjne
Łapu-capu
17:10chochliki telewizyjne
Obserwowani (2)
17:15serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (7)
18:00serial kryminalny
zdjęcieZwyczajna kobieta (8)
18:50serial kryminalny
Aria
19:45film krótkometrażowy
Dlaczego kobiety zabijają (7)
20:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (8)
20:50serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieOstatnie lato
17:00dramat obyczajowy
Wymarzona pogoda na ślub
19:10komediodramat
HBO
Słowo na L: Generacja Q (3/8)
od 16:50serial obyczajowy
Premiera: Na planie
17:50magazyn filmowy
zdjęcieProza życia
18:25komedia
Premiera: Brytania 2 (2/10)
20:10serial historyczny
HBO 2
Avengers: Koniec gry
od 16:20film SF
Piorun
19:20film animowany
HBO 3
All American 2 (3)
od 16:30serial obyczajowy
Moja kolacja z Hervé
17:15dramat biograficzny
Gra o tron 3 (9/10)
19:05serial fantasy
Gra o tron 3 (10-ost.)
19:55serial fantasy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (1)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (3)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (5)
19:00program rozrywkowy
Dom zły
20:00dramat kryminalny
Kino TV
W rodzinie
od 15:40komedia kryminalna
Nasz bezlitosny świat
18:00komediodramat
Stopklatka
Nowa Scena Śmiechu (2)
od 16:55program rozrywkowy
Książę i ja: Królewskie wesele
17:50komedia romantyczna
TNT
Rycerz pierwszej damy
od 15:50komediodramat
Tylko dla orłów
17:50film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 15:10mecz: Igor Gorgonzola Novara - MTV Stuttgart
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: LaLiga Show
19:00magazyn piłkarski
NBA Action
19:45magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:15mecz: Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 15:00mecz: Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
17:55mecz: VakifBank Stambuł - Nova KBM Branik Maribor
LaLiga Show
20:25magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: BKS Stal Bielsko-Biała - #VolleyWrocław
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Polsat Sport News
Atleci
17:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:45mecz: Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!