Program TV

ŚRODA 29.05
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3500)
18:00telenowela
Korona królów (231)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
20:20mecz fazy grupowej: Senegal - Polska
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2073)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2074)
20:10serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieGliniarze (349)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2893)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (462)
19:30serial komediowy
Świat według Kiepskich (266)
20:00serial komediowy
TVN
Szpital (944)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1055)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2883)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (281)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (8/16)
od 16:55serial kryminalny
Wojna z mafią (9/16)
17:50serial kryminalny
Wojna z mafią (10/16)
18:50serial kryminalny
Nocny rajd
20:00dramat obyczajowy
TV 4
Joker (11)
17:00teleturniej
Septagon (53)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (557)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Drużyna A (1)
od 16:15serial sensacyjny
Paulina (94)
17:15telenowela
Miodowe lata: Nowy hymn (96)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
19:00serial komediowy
Galileo (218)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szpital (281)
od 16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty 3 (5)
17:25serial obyczajowy
Ugotowani (7/10)
18:25reality show
Big Brother (59/74)
20:00reality show
TVP Kultura
Jeszcze nie wieczór
od 16:05komediodramat
Teledyski
18:50magazyn muzyczny
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach
WP
Kabaret na żądanie (15)
17:00program rozrywkowy
Giganci komunikacji (6)
18:00serial dokumentalny
Najbardziej ekstremalne... (5)
19:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Zaufanie
od 16:25blok filmów krótkometrażowych
Niesamowita Marguerite
17:50dramat obyczajowy
AXN
Seal Team (2)
od 16:30serial akcji
Seal Team (3)
17:25serial akcji
Kości 11 (15)
18:20serial kryminalny
Kości 11 (16)
19:15serial kryminalny
Agenci NCIS 11 (11)
20:10serial sensacyjny
CANAL+
Twój Simon
od 16:45komediodramat
Nie przegap
18:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Na karuzeli życia
od 15:45dramat obyczajowy
Odprawa
17:25film krótkometrażowy
Twój Simon
17:45komediodramat
Nie przegap
19:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Siostry przyrodnie
od 16:05komedia
zdjęcieLady Bird
17:55komediodramat
Żegnaj, Christopher Robin
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Ucieczka
od 16:20dramat obyczajowy
A Ghost Story
18:00film fantasy
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
M jak morderca
20:45film kryminalny
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (7)
19:00serial szpiegowski
Imię róży (7)
20:00serial kryminalny
Imię róży (8)
20:50serial kryminalny
CBS Europa
Gra w serca
od 16:55film obyczajowy
W uchu cisza
19:10dramat obyczajowy
HBO
Gentleman Jack (6)
od 16:25serial obyczajowy
Troja
17:25dramat historyczny
Searching
20:10thriller
HBO 2
Ostrza chwały
od 16:05komedia
zdjęcieThe Act (6)
17:40serial obyczajowy
Spacer po linie
18:45dramat biograficzny
HBO 3
Bez zobowiązań 3 (8/13)
19:00serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (9/13)
19:30serial komediowy
Kino Polska
Sam pośród swoich
od 15:45dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (4)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (20)
19:00program rozrywkowy
Yuma
20:00film kryminalny
Kino TV
Telezakupy
od 16:55
Stracone marzenia
17:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Zoolander 2
od 15:50komedia
Niesamowity Spider-Man 2
18:00film przygodowy
Stopklatka TV
Scena śmiechu (22)
17:00program rozrywkowy
Agora
20:00dramat historyczny
TNT
Buntownik z wyboru
18:25dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka z góry
od 16:40magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:00mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0017. etap: Commezzadura - Antholz
Giro Extra
17:10magazyn kolarski
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:15mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:35mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
18:40magazyn piłki ręcznej
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 16:20mecz: Polska - Brazylia
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
19:002. połowa meczu fazy grupowej: Włochy - Japonia
Piłka nożna: Liga Europy
20:20mecz finałowy: Chelsea FC - Arsenal FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!