Rodzinny interes: Ferie rodzinne (37)

Rodzinny interes: Ferie rodzinne (37)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Do Eli przychodzi Gośka, kobieta, która zna dużo szczegółów z jej życia. Fryzjerka zaczyna się niepokoić. Z kolei do warsztatu trafia rodzina, której samochód popsuł się w drodze na narty do Austrii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do Eli przychodzi Małgośka, kobieta, która zna zadziwiająco dużo szczegółów z jej życia. Fryzjerka zaczyna się niepokoić. Z kolei do warsztatu "Majewski i Wrzosek" trafia pewna rodzina, której samochód popsuł się w drodze na narty do Austrii. Szybko okazuje się, że ktoś mógł celowo uszkodzić auto. Podejrzenie pada na bliską rodzinę. Tymczasem Jola odkrywa sekret ciotki Jadwigi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)