Program TV

PIĄTEK 31.05
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3502)
18:00telenowela
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Na sygnale: Zabójczy pocałunek (71)
19:10serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (2075)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2076)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (231)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2895)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (464)
19:30serial komediowy
Dzieciak rządzi
20:05film animowany
TVN
Szpital (946)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1057)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Colombiana
20:00dramat sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (10/16)
od 16:25serial kryminalny
Wojna z mafią (11/16)
17:35serial kryminalny
Ofiara amora
20:00film sensacyjny
TV 4
Joker (13)
17:00teleturniej
Septagon (55)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (559)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (25)
20:00program rozrywkowy
TV 6
Drużyna A (3)
od 16:15serial sensacyjny
Paulina (96)
17:15telenowela
Miodowe lata: Medium (107)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: SMS (116)
19:00serial komediowy
Galileo (220)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szpital (283)
od 16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty 3 (7)
17:25serial obyczajowy
Przyjaciele (19/25)
18:25serial komediowy
Ugotowani (9/10)
18:55reality show
Big Brother (61/74)
20:00reality show
WP
Kabaret na żądanie (17)
17:00program rozrywkowy
Odlotowe wynalazki (22)
18:00serial dokumentalny
Wielkie żarcie (9)
18:30film dokumentalny
Megafabryki 2: Williams F1 (15)
19:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Granice
od 16:30blok filmów krótkometrażowych
Front w Dolinie Wakhan
18:15dramat wojenny
Kurier
20:10film sensacyjny
AXN
Seal Team (7)
17:00serial akcji
zdjęcieŚcigany
18:00dramat sensacyjny
Faceci w czerni
20:45komedia SF
CANAL+
zdjęcieMój synek
17:00thriller
Nie przegap
18:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Zanurzeni
18:40dramat obyczajowy
Premiera: Nowa Tonacja
20:30magazyn muzyczny
CANAL+ 1
Polegaj na mnie
od 16:00dramat przygodowy
zdjęcieMój synek
18:00thriller
Nie przegap
19:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:35chochliki telewizyjne
Zanurzeni
19:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Jaskiniowiec
od 16:25film animowany
Rodzinne zdjęcie
17:55komedia
CANAL+ Film
LBJ
od 16:30dramat biograficzny
Sekretne życie pszczół
18:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Kingsman: Złoty krąg
20:00komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (1)
od 16:20serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
17:15serial szpiegowski
Zaczęło się w środę (3)
18:10serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (4)
19:05serial sensacyjny
Purpurowe rzeki (2)
20:00serial kryminalny
CBS Europa
Hilary i Jackie
od 15:00dramat biograficzny
Kto wiatr sieje
17:15dramat obyczajowy
Zabójcza piękność
19:00czarna komedia
HBO
Odpowiednik (3/10)
od 16:20serial SF
Odpowiednik (4/10)
17:15serial SF
Premiera: Filmy i gwiazdy
18:10magazyn filmowy
W cieniu drzewa
18:40komediodramat
Premiera: Billions 4 (4)
20:10serial obyczajowy
HBO 2
Współczesna rodzina 10 (15)
17:00serial komediowy
Liga Sprawiedliwości
17:25film przygodowy
W głowie się nie mieści
19:25film animowany
HBO 3
Król Artur: Legenda miecza
od 16:00film przygodowy
zdjęcieCzarnobyl (4)
18:05serial obyczajowy
Bez zobowiązań 3 (12/13)
19:10serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (13-ost.)
19:35serial komediowy
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 16:05komedia obyczajowa
Nowy Kabaretowy Rejs (7)
18:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Rejs (8)
19:00program rozrywkowy
Sprawa się rypła
20:00komedia
Polsat Film
Czarownica
od 16:35komedia romantyczna
Księga dżungli
18:45film przygodowy
Stopklatka TV
Scena śmiechu (24)
od 16:55program rozrywkowy
Ulubieńcy Ameryki
17:55komedia romantyczna
TNT
Good Morning, Vietnam
od 16:30dramat wojenny
Mistrz kierownicy ucieka
19:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 16:00Belgian Knockout - 2. runda
Żużel: Grand Prix Słowenii
18:45sesja treningowa
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz finałowy fazy play-off
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Giro Extra
17:10magazyn kolarski
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:15mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:15mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
O co biega?
17:25magazyn sportowy
NBA Action
18:00magazyn koszykarski
Żużel: Grand Prix Słowenii
18:45sesja treningowa
Boks: Walka o pas WBC World w Inglewood
20:30waga superpiórkowa: Srisaket Sor Rungvisai - Juan Francisco Estrada
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
20:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Michał Kita - Łukasz Brzeski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!