Program TV

NIEDZIELA 26.01
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Młody Piłsudski (9)
20:15serial historyczny
TVP 2
Najgorszy kucharz (6)
od 16:55program rozrywkowy
Zainwestuj w marzenia 2 (15)
17:55serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na sygnale: Owoc miłości (255)
19:30serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Nasz nowy dom (134)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
Maska
od 16:55komedia
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Grawitacja
20:00thriller SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Lawendowe wzgórze
20:00dramat obyczajowy
TV 4
Kuloodporny
od 16:50film sensacyjny
Galileo (769)
19:00program popularnonaukowy
Więźniowie dzielnicy
20:00dramat sensacyjny
TV 6
Policjantki i Policjanci (402)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (403)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (404)
19:00serial obyczajowy
Galileo (544)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Biały Kieł
od 15:45film przygodowy
Powiedz "tak"
17:55komedia romantyczna
TVP Polonia
Leśniczówka (126)
od 16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1479)
17:55serial obyczajowy
Polskie ślady (2)
18:50cykl reportaży
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Zniewolona (13)
20:45serial kostiumowy

FILMOWE

AXN
Grimm 5 (16)
od 16:45serial fantasy
Supersamiec
17:40komedia
Karate Kid 3
20:00film przygodowy
CANAL+
Zgubiłam Alberta
od 15:50komedia
Szybki jak śmierć
17:25film sensacyjny
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
Pasażer
19:15thriller
CANAL+ 1
Zgubiłam Alberta
od 16:50komedia
Szybki jak śmierć
18:25film sensacyjny
Nie przegap
20:05magazyn informacyjny
Pasażer
20:15thriller
CANAL+ Family
Pierwszy człowiek
od 16:15dramat biograficzny
Planeta singli 2
19:55komedia romantyczna
CANAL+ Film
Mamma Mia! Here We Go Again
od 15:45komedia muzyczna
Dziewczyna we mgle
17:35thriller
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Nie przegap
17:50magazyn informacyjny
Hashtag Olympics (1)
18:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
18:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
18:25magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
18:40magazyn sportowy
Hashtag Olympics (5)
18:50magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
19:05magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
19:20magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
19:35magazyn sportowy
Pisarze. Serial na krótko (5)
19:50serial komediowy
Hierro (5)
20:00serial kryminalny
Hierro (6)
20:55serial kryminalny
CBS Europa
Świece na Bay Street
od 16:45dramat obyczajowy
Kapitan Corelli
18:40melodramat
HBO
Venom
od 16:20film SF
Meg
18:15film SF
HBO 2
Córka trenera
od 16:45dramat obyczajowy
Santos Dumont (3/6)
18:20serial biograficzny
Mała miss
19:15komediodramat
HBO 3
Pohamuj entuzjazm 10 (1/10)
17:00serial komediowy
Avenue 5 (1/8)
17:40serial komediowy
zdjęcieRay Donovan 7 (2/10)
18:10serial obyczajowy
zdjęcieNowy papież (2/9)
19:00serial obyczajowy
Outsider (3/10)
20:00serial kryminalny
Kino Polska
Ziemia obiecana
od 15:30dramat obyczajowy
Party przy świecach
18:50komedia obyczajowa
Karuzela
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Julie i Julia
od 16:15film biograficzny
Stopklatka
Kosmiczna załoga
od 15:45komedia SF
Poirot: Śmierć na Nilu
17:55film kryminalny
Sherlock 4 (3)
20:00serial kryminalny
TNT
Troja
od 16:00dramat historyczny
Straszny film
19:20horror komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Boks: Gala w Nowym Jorku
od 16:15waga półśrednia: Danny Garcia - Ivan Redkach
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Real Sociedad - RCD Mallorca
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:55mecz: Cucuine Lube Civitanova - Trentino Itas
O co biega?
20:25magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin
Sporty walki: UFC Fight Night: Blaydes vs. dos Santos
20:00waga ciężka: Curtis Blaydes - Junior Dos Santos
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
Piłka nożna: Liga holenderska
20:30mecz: PSV Eindhoven - FC Twente

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!