Ostatni rycerze

Ostatni rycerze

6.4/10 6.2/10

(Last Knights)

FILM PRZYGODOWY Korea Południowa/Wielka Brytania/USA 2015   od 16 lat
Występują:Clive Owen, Morgan Freeman, Cliff Curtis, Aksel Hennie
Reżyseria:Kazuaki Kiriya
W skrócie:. Opowieść o lojalności, honorze i zemście. Wojownik Raiden powstaje przeciwko tyranowi, który zgładził jego mistrza, Bartoka.
Bezwzględny, znany ze swojego okrucieństwa władca upokarza zasłużonego rycerza. W obronie honoru swego mistrza staje jeden z jego uczniów, człowiek o wątpliwej pozycji. Na szczęście ma misterny plan brawurowego ataku i zemsty.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bartok (Morgan Freeman) włada królestwem, wchodzącym w skład wielkiego imperium, którym rządzi skorumpowany i okrutny cesarski minister, Geza Motta (Aksel Hennie). Gdy sprawiedliwy władca przeciwstawia się złemu dostojnikowi, zostaje upokorzony i stracony, a jego elitarne wojska - rozproszone. Obawiając się zemsty, Mott każe śledzić wiernego Bartokowi dowódcę, Raidena (Clive Owen). Niebawem przekonuje się jednak, że ten zupełnie się stoczył po śmierci swojego władcy i popadł w alkoholizm. Odtąd Mott czuje się bezkarny i bezpieczny. Nie wie, że Raiden chce tylko zmylić prześladowcę, gdyż w jego głowie powstaje okrutny i misterny plan zemsty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)