×
Kuchenne rewolucje (2/12)

Kuchenne rewolucje (2/12)

program rozrywkowy Polska 2024   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza prowadzoną przez Marcina "Karpielówkę" na Ursynowie. Restauracja wygląda jak z Podhala i kusi mieszkańców stolicy góralskim jedzeniem, ale interes jest w okresie spadkowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnym sezonie swojego programu, nieustraszona kulinarna ekspertka Magda Gessler ponownie dociera w każdy zakamarek kraju i ratuje przed zamknięciem gastronomiczne biznesy. Czas na nowe pomysły, smaki, wystroje lokali, a przede wszystkim znaczące zmiany w życiu właścicieli upadających restauracji. Widzowie przekonają się, czy rewolucje przyniosą wreszcie bohaterom upragniony sukces w tej trudnej branży.

Magda Gessler odwiedza prowadzoną przez Marcina warszawską "Karpielówkę" na Ursynowie. Restauracja wygląda jak z Podhala i kusi mieszkańców stolicy góralskim jedzeniem, ale interes jest w okresie spadkowym, więc właściciel poprosił znaną restauratorkę o pomoc. Atmosfera na miejscu jest mocno napięta, a rewolucja nabiera iście zawrotnego tempa. Problemy jednak pojawiają się nieoczekiwanie, jeden pod drugim. Kiedy wydawać by się mogło, że wszystko idzie ku lepszemu, okazuje się, że to dopiero początek kłopotów.