Program TV

CZWARTEK 25.04
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
zdjęcieElif (473)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (168)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (869)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2871)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (915)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (921)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (684)
13:00serial paradokumentalny
19+ (385)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (685)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (741)
od 11:55program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (166)
13:00serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieSTOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (532)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Safari (43)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (18)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (59)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (77)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Mango
od 10:35telezakupy
19+ (79/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (80/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (323)
13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Wyrodny brat (62)
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1964)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1429)
13:45serial obyczajowy
Londyńczycy 2 (7/16)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (194)
15:55telenowela historyczna
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (16)
12:00serial dokumentalny
Nowe życie starych domów (5)
13:00program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje 2 (3)
15:00serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje 2 (4)
15:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
od 11:45film krótkometrażowy
Basen
12:15film krótkometrażowy
Stwór
12:50film krótkometrażowy
Cienista dolina
13:30dramat obyczajowy
Paryżanka
15:50film krótkometrażowy
AXN
Castle 8 (1/22)
od 11:10serial kryminalny
MacGyver (4)
12:10serial akcji
MacGyver (5)
13:05serial akcji
Grimm 6 (9)
14:00serial fantasy
Grimm 6 (10)
15:00serial fantasy
CANAL+
Synalek
od 11:40komedia
Aktualności filmowe+
13:05magazyn filmowy
zdjęciePianista
13:35dramat wojenny
CANAL+ 1
Najlepszy przyjaciel człowieka
od 11:05film dokumentalny
Synalek
12:40komedia
Aktualności filmowe+
14:05magazyn filmowy
Pianista
14:35dramat wojenny
CANAL+ Family
Daddy Cool
od 11:50komedia
Łapu-capu extra
13:30chochliki telewizyjne
Siostry przyrodnie
14:00komedia
Nie przegap
15:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Happy End
od 10:30dramat obyczajowy
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
zdjęciePewnego razu w listopadzie
12:30dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
14:00chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Informator (3)
12:00serial sensacyjny
Aktualności filmowe+
13:00magazyn filmowy
Odprawa
13:30film krótkometrażowy
Podatek od miłości
13:50komedia romantyczna
HBO
Witamy w Trouilly!
od 11:25komedia
Mission: Impossible - Fallout
12:50film sensacyjny
Break
15:15komedia
HBO 2
Znaki
od 10:50thriller SF
Billions 2 (11)
12:35serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (4)
13:30serial komediowy
Pułapka czasu
14:00film fantasy
HBO 3
Tajemnice Laketop 2 (1/8)
od 11:15serial kryminalny
Castle Rock (5)
12:15serial grozy
Godzilla
13:10film SF
SMS do ciebie
15:30komedia romantyczna
Kino Polska
zdjęciePapierowe małżeństwo
12:05komedia obyczajowa
Blizna
13:50dramat społeczny
Polsat Film
Na fali
od 11:30film animowany
Anna i król
13:15melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Czarny charakter: Motor Lublin
13:15cykl reportaży
O co biega?
14:20magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+
14:55magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Miedź Legnica
15:30serial dokumentalny
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 10:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
12:10magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Miedź Legnica
12:45serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:15mecz ćwierćfinałowy: HBC Nantes - Barca Lassa
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:30mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 11:00mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
zdjęcieCafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga włoska
15:00mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Cafe Futbol
12:07magazyn piłkarski
Magazyn Fortuna 1. ligi
14:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
od 11:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
15:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!