Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (39)
od 11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu: Opancerzony wojownik
12:55cykl dokumentalny
Złoty chłopak (143)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (834)
15:35teleturniej
TVP 2
Barwy szczęścia (2965)
od 11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1654)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (306)
13:15telenowela
Va banque (737)
14:05teleturniej
Na sygnale: Retrogradacja (545)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Górscy ratownicy: Czerwony śnieg, część 2 (144)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Dracula (700)
od 11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Zapominalska staruszka (1245)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Wypadek sprawił, że Kamil Urbański całkowicie odmienił swoje życie (1291)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Kuchenne rewolucje: Jelcz Laskowice, Boczek i spółka (10/15)
od 11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1590)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (927)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (46)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku (11/40)
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje (2/12)
15:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (4)
13:05magazyn motoryzacyjny
Sekrety zwierząt (2)
13:35serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Banda morderców (3)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 4
Policjantki i Policjanci (290)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Rodzina z obrazka (475)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pożyczka na szczęście (391)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Żona zakupoholiczka pozoruje pobicie (392)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (54)
15:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Więzienie (146)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (147)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (495)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (496)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
15:00serial sensacyjny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (12)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (731)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (368)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (369)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Giń! (602)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (987)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (138)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (571)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (499)
15:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Rzecz Polska: Meble dla Ignacego Mościckiego
12:05cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Aleksander Gierymski
12:30magazyn kulturalny
Fragonard - odcienie miłości
12:50film dokumentalny
Wszystkie role Stanisława Barei
14:00film dokumentalny
Miś
15:05komedia
TVP Polonia
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Źródło nadziei
12:25film dokumentalny
O mnie się nie martw (9)
12:50serial komediowy
O mnie się nie martw (10)
13:40serial komediowy
Solidarność i samotność Adama Zagajewskiego
14:35film dokumentalny
Bajki naszych rodziców: Miś Uszatek: Jeden taki, drugi taki (24)
15:35serial animowany
Mały pingwin Pik-Pok: Wiercipiętka (16)
15:45serial animowany
WP
Sąsiedzkie wojny 2 (13)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (4)
12:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (6)
13:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (7)
14:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (2)
15:30program rozrywkowy
Policjanci z sąsiedztwa 5 (26)
15:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
ale kino+
Frost/Nixon
od 10:40dramat historyczny
Wojna
12:45film dokumentalny
Warzywa i owoce
13:45etiuda filmowa
Babylon A.D.
14:25film SF
AXN
MacGyver 3 (14)
od 11:45serial akcji
Carter 2 (4)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5/18)
13:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (6/18)
14:30serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
15:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Pan Tadeusz
od 9:40film kostiumowy
Na pełen etat
12:15dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
13:40film animowany
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
15:15serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
15:40serial dokumentalny
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 3 (9)
12:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (10)
12:25serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (11)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (12)
13:30serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (9)
14:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (10)
14:35serial dokumentalny
Czy na pewno umiesz gotować? 2 (1)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 2 (2)
15:40reality show
CANAL+ Film
Pies w rozmiarze XXL
od 11:25film animowany
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
13:05magazyn filmowy
Blisko
13:40dramat obyczajowy
The Hero
15:30film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Na pełen etat
od 11:15dramat obyczajowy
Zadziwiający kot Maurycy
12:40film animowany
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
14:15serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
14:40serial dokumentalny
Bezmiar
15:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL 3: Asystent (3)
13:00serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
13:25serial komediowy
The Office PL 3: Wywiad (5)
13:55serial komediowy
The Office PL 3: Widzenie (6)
14:20serial komediowy
Zwyczajna kobieta (8)
14:45serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (9)
15:40serial kryminalny
CBS Europa
Niania w Nowym Jorku
od 10:45komedia romantyczna
Dom na łodzi
12:45komedia romantyczna
Wyścig szczurów
14:50komedia
Epic Drama
Panna Marple: Próba niewinności
od 11:45film kryminalny
Grantchester 4 (2)
13:45serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
14:50serial obyczajowy
Agenci NCIS 15 (13)
15:45serial sensacyjny
HBO
Astronauta
od 11:00komediodramat
Aquaman i Zaginione Królestwo
12:50film SF
Zakochany Szekspir
15:00komedia romantyczna
HBO 2
Broken Flowers
od 11:30komediodramat
Sprawa gwiazdkowego diamentu
13:15komedia romantyczna
Rybki z ferajny
14:40film animowany
Kino Polska
Szaleństwa panny Ewy
od 10:15film obyczajowy
Hubal
12:35film wojenny
Sól ziemi czarnej
15:10dramat społeczny
Kino TV
Panna Marple: 4:50 z Paddington
12:00film kryminalny
Samolot kontra wulkan
14:00film katastroficzny
Niebezpieczna opiekunka
15:55thriller
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
od 11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Perpetum mobile (100)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Mistrz podrobów (50)
12:40serial komediowy
Grzanie ławy
13:05komedia
Króliczek
15:00komedia
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Problem to ja (82)
od 11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zniknięcie nad dżunglą (111)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wybuchowe dowody (42)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Chaos w kokpicie (180)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (24)
od 11:30serial sensacyjny
Alf 2 (18)
12:20serial komediowy
Alf 2 (19)
12:50serial komediowy
Alf 2 (20)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (16)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (17)
14:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (24)
15:45serial sensacyjny
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 10:15mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Piłka nożna: Liga francuska
12:30mecz: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain
LaLiga World
14:45magazyn piłkarski
Basket Office
15:15magazyn koszykarski
Eurosport 1
Discovery golf
12:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:304. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
15:30kwalifikacje
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
od 11:303. etap
Discovery golf
12:30magazyn sportowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
13:00kwalifikacje
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
13:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:003. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
15:004. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
od 11:00rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30mecz: Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:30rewanżowy mecz półfinałowy: Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Boks: Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej
od 11:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Freeride: Zawody World Tour w Fieberbrunn
15:00podsumowanie
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 11:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Boks: Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu
15:00waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
TVP Sport
Boks: Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
od 10:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk
Jak przychodzi zbawienie
12:10film dokumentalny
Droga do EURO (1)
13:35magazyn piłkarski
Oko w oko: Kuba Błaszczykowski
14:15magazyn sportowy
Odliczanie do Euro
14:55magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!