Program TV

CZWARTEK 21.02
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
To się opłaca
12:40magazyn
zdjęcieElif (430)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (92)
15:35telenowela
Polsat
Gliniarze (124)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (790)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2827)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (716)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (505)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (406)
13:00serial paradokumentalny
19+ (341)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (407)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Wytańczyć marzenia
14:55serial obyczajowy
TV 4
Buffy, postrach wampirów (21)
12:00serial przygodowy
Detektywi w akcji (124)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Gliniarz i prokurator (7)
15:00serial kryminalny
TV 6
Miodowe lata: Mecz derbowy (57)
12:00serial komediowy
Niesamowite rekordy (2)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (14)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (33)
15:15serial kryminalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny (8)
12:00serial sensacyjny
Lombard. Życie pod zastaw (20)
13:00serial obyczajowy
Zaklinaczka duchów (8)
14:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (9)
15:00serial fantasy
TVN 7
19+ (24/38)
od 11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda: Przy nadziei (279)
12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Grupa naciągaczy (18/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (54)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (216)
15:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Przedwiośnie: Szklane domy (2/6)
12:05serial obyczajowy
Krótki dzień pracy
14:20film polityczny
Cwał
15:50komediodramat
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Wilnoteka
12:50magazyn
Barwy szczęścia (1929)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1411)
13:45serial obyczajowy
Londyńczycy (11/13)
14:40serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (159)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Poczucie zagrożenia
od 11:50blok filmów krótkometrażowych
Urodzeni zwycięzcy
12:55dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Świat dziecka
14:55blok filmów krótkometrażowych
AXN
Detektyw Monk 2 (13)
12:05serial kryminalny
Detektyw Monk 2 (14)
13:05serial kryminalny
Grimm 2 (11)
14:05serial fantasy
Grimm 2 (12)
15:05serial fantasy
CANAL+
Pearl Jam: Let's Play Two
od 10:20film dokumentalny
Eskorta porucznika
12:25dramat wojenny
Aktualności filmowe+
14:15magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
14:45komedia romantyczna
CANAL+ 1
Pearl Jam: Let's Play Two
od 11:20film dokumentalny
Eskorta porucznika
13:25dramat wojenny
Aktualności filmowe+
15:15magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
15:45komedia romantyczna
CANAL+ Family
Daddy Cool
od 11:30komedia
Zawierucha w Hollywood
13:05film dokumentalny
Nie przegap
14:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:10chochliki telewizyjne
Pan Mądraliński
14:15komedia
CANAL+ Film
Letnia szkoła życia
od 10:20dramat obyczajowy
Nie przegap
12:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
Manifesto
12:25dramat obyczajowy
Wymiana księżniczek
14:00dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Listy miłosne
13:30dramat psychologiczny
Materiał nieemisyjny
15:15film krótkometrażowy
Zawierucha w Hollywood
15:30film dokumentalny
CBS Europa
Szczodre serce
od 11:25film obyczajowy
Ministranci
13:15dramat obyczajowy
Duet serc
15:15film obyczajowy
HBO
Liga Sprawiedliwości
od 11:05film przygodowy
zdjęciePaweł, apostoł Chrystusa
13:05dramat historyczny
Pan i pani Adelman
14:55dramat obyczajowy
HBO 2
Roman J. Israel
od 10:40dramat kryminalny
Famous in Love 2 (8)
12:45serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż (7/12)
13:30serial komediowy
Arthur
14:00komedia
Ustawka
15:50komedia
HBO 3
Gra o tron (6/10)
12:00serial fantasy
Hugo i jego wynalazek
12:55film familijny
Aniołki Charliego
15:05film sensacyjny
Kino Polska
Amator
od 9:55dramat obyczajowy
zdjęcieKomedia małżeńska
13:40komedia obyczajowa
Serce, serduszko
15:45dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Morderstwo w Mezopotamii (1)
od 10:50serial kryminalny
Długie podanie
13:00dramat biograficzny
Wakacje marzeń
15:00komedia
Polsat Film
Nie lubię poniedziałku
od 10:50komedia obyczajowa
Królowa Śniegu 2
13:00film animowany
Romanse i niuanse
14:45melodramat
TNT
Ocean's 13
13:40komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 11:30mecz fazy grupowej: Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:55mecz: FC Norymberga - Borussia Dortmund
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 10:30mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - PGE Vive Kielce
Magazyn Velux EHF
12:15magazyn piłki ręcznej
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
12:45serial dokumentalny
La Liga Highlights Show
13:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
14:15mecz: Legia Warszawa - Cracovia
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:30mecz: ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 11:00mecz: AFC Ajax - NAC Breda
zdjęcieCafe Futbol
12:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga włoska
14:00mecz: Juventus FC - Frosinone Calcio
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
od 10:40mecz 2. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:50mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Trans World Sport
15:00magazyn sportowy
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
12:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
14:30biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!