Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)

Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)

7.1/10
serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Podczas wspólnych lekcji Ludwik doprowadza Agatę do płaczu. Tomek przekonuje brata, że kupno drogiego pierścionka dla Pauli nie jest najlepszym pomysłem. Ludwik przygotowuje grillowane skrzydełka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 31 sierpnia
za 7 dni
15:15 TVP 2

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Podczas wspólnych lekcji Ludwik doprowadza Agatę do płaczu. Tomek przekonuje brata, że kupno drogiego pierścionka dla Pauli nie jest najlepszym pomysłem. Ludwik przygotowuje grillowane skrzydełka. Okazuje się jednak, że musi zjeść je sam. Marek wypytuje Kacpra o jego relacje z Zosią. Tomek oskarża Natalię, że chce rozbić jego związek z Magdą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także