Lombard. Życie pod zastaw 7 (316)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (316)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Eduardo kocha swoją partnerkę, ale nie może jej poślubić. Wciąż ma żonę, która mieszka w Ekwadorze. Do lombardu przychodzi Ignac, aby kupić tablet. Niestety jego karta bankowa nie działa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Eduardo kocha swoją partnerkę, o dwadzieścia lat młodszą Magdę, do szaleństwa, jednak nie może jej poślubić, ponieważ wciąż ma żonę, która mieszka w Ekwadorze i nie ma z nią kontaktu. Rodzina Magdy chce, by dziewczyna zalegalizowała swój związek, więc zakochani postanawiają wziąć ślub humanistyczny, który ma przygotować Justyna. Do lombardu przychodzi siedemnastoletni Ignac, aby kupić tablet. Niestety jego karta bankowa nie działa, chociaż według chłopaka na koncie są pieniądze. Ignac dzwoni do rodziców i udaje się do banku, by wyjaśnić sprawę. Lolek znowu ma problemy z Dagmarą. Po ostatniej awanturze dziewczyna straciła przytomność i wylądowała w szpitalu. Teraz oskarża mężczyznę o napaść.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także