Lombard. Życie pod zastaw 7 (317)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (317)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Andżelika chce zmobilizować Błażeja, jednego z klientów lombardu, do zmian. Do Barskiego przychodzi też fatalista, który spodziewa się końca świata. Próbuje zabezpieczyć się na wypadek apokalipsy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Klient lombardu Błażej jest przystojnym i wartościowym trzydziestopięciolatkiem. Obsługująca go Andżelika stwierdza, że brakuje mu chęci do życia, i postanawia mu pomóc. Chce zmobilizować Błażeja do zmian. W sprawę angażuje się Kazimierz. Do lombardu przychodzi również fatalista, który spodziewa się rychłej zagłady świata. Próbuje zabezpieczyć się na wypadek apokalipsy. Po chwili w zakładzie zjawia się żona mężczyzny, która stwierdza, że ten postradał zmysły. U Andżeliki i Mariusza panuje spokój. Pewnego dnia Marysia postanawia odwiedzić grób ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także