Program TV na dziś
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Projekt: Nadzieja: Wielki Czwartek
7:00cykl reportaży
Pełnia wiary
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: I nic nie było tak jak wcześniej, część 2 (39)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Agent (43)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Nocny fryzjer (222)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Siostrzyczki (348)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: W godzinę skończył się świat (549)
od 6:50serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Tęczowy Mister (703)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Przegrane życie (704)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Siostrzeniec (339)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 7-latka molestowana na tylnym siedzeniu samochodu (798)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Telezakupy
od 6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (2)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
8:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
9:35program rozrywkowy
Remont na 5+ (6)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (271)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Pacjent w śpiączce jest zagadką (812)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Za dawne winy (950)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu 2 (19)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1128)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (12)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Słodka Leilani (8)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (174)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (991)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1089)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (800)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (801)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Kruchy skarb (45)
8:05serial dokumentalny
Ukraińska czytanka: Pawło Korobczuk
8:40cykl felietonów
Pogranicze w ogniu (15/24)
9:05serial sensacyjny
Akcja pod Arsenałem
10:15dramat wojenny
TVP Polonia
Jak to działa - Ekologia: Wiatr
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (986)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 2 (5)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (5)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (6)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (4)
10:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:00film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Vera 12 (4)
8:30serial kryminalny
Kiler
10:15komedia sensacyjna
AXN
Carter 2 (8)
7:05serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
8:00serial akcji
MacGyver 3 (22)
9:00serial akcji
Carter 2 (8)
9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (1)
10:55serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:05komedia
Cały rok z pandą (1)
9:00film dokumentalny
Cały rok z pandą (2)
9:55film dokumentalny
Opiekun
10:50film obyczajowy
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (26)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (20)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (10)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Moje pieczone kurczaki
od 6:50film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
8:10dramat obyczajowy
Chrzciny
9:45komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Kiler-ów 2-óch
od 6:05komedia
Cały rok z pandą (1)
8:00film dokumentalny
Cały rok z pandą (2)
8:55film dokumentalny
Opiekun
9:50film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Garażowe historie 2 (10)
od 6:50serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (11)
7:15serial dokumentalny
Gliniarze na Gibraltarze (10)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
8:25serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
9:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
9:50serial komediowy
The Office PL 3: Wykład (7)
10:35serial komediowy
CBS Europa
Przeznaczone do likwidacji
od 6:00dramat obyczajowy
Zawieszeni na drzewie
8:05komedia
Złodziej w hotelu
9:55film kryminalny
Epic Drama
Grantchester 5 (1)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
8:05serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Schron (23)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Randka z przeznaczeniem (24)
10:50serial sensacyjny
HBO
Straszny dom
od 6:00film animowany
Żeby było miło
7:30komedia romantyczna
Sufrażystka
9:25dramat obyczajowy
HBO 2
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
od 6:00komediodramat
Rycerz pucharów
7:45dramat obyczajowy
Ona jest miłością
9:40komedia romantyczna
HBO 3
Mikado
od 6:00dramat obyczajowy
Osiem gór
7:35dramat obyczajowy
Przyjaciele 10: The One Where Joey Speaks French (13)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Princess Consuela (14)
10:25serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)
10:50serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (2)
od 6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (3)
7:15serial dokumentalny
Och! Kabaret (7)
8:15program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (3)
9:15program rozrywkowy
Lekarstwo na miłość
10:15komedia
Kino TV
Samolot kontra wulkan
od 6:55film katastroficzny
Celnicy 2 (8)
8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (9)
9:20serial dokumentalny
Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
9:55serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (90)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Między frontami (19)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (251)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (252)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Interes (25)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Kabaretowe hity (4)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (17)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Z zimną krwią (70)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (71)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Bliźniacze kłopoty (9)
od 6:50serial komediowy
Alf 3 (3)
7:50serial komediowy
Alf 3 (4)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (2)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (3)
9:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (11)
10:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Ligue1 Review
7:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Miami
8:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
10:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 6:00magazyn koszykarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Liga+ Extra
10:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej German Masters
od 6:27mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Discovery golf
9:20magazyn sportowy
Żeglarstwo: SailGP w Auckland
9:51żeglarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
10:532. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 6:12supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:16zjazd kobiet
Snooker: Turniej German Masters
8:25mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
10:25kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
7:30walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Golf: Hero Indian Open
8:301. dzień
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:30mecz: KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 6:10finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Odliczanie do EURO 2024
8:25podsumowanie meczów barażowych
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
10:20mecz: GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!