×

Policjantki i Policjanci (833)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:U Witackiego zjawia się znajomy. Jego syn został pobity pod domem. Brakuje świadków, a chłopak nie widział napastnika. Góral i Zieliński interweniują również w sprawie kradzieży rodzinnej pamiątki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

U Witackiego zjawia się znajomy z dawnych lat. Prosi o pomoc. Jego syn został pobity pod domem. Brakuje świadków zdarzenia, a chłopak nie widział napastnika. Jedyną wskazówką są słowa, jakie usłyszał od sprawcy, sugerujące, że to wyrównanie rachunku za przeszłość. Góral i Zieliński interweniują również w sprawie kradzieży rodzinnej pamiątki. W mieszkaniu, w którym do niej doszło, odbył się wczoraj wieczór panieński i funkcjonariusze zastają tam dwie młode kobiety, będące pod wpływem alkoholu. Dziewczyny oskarżają striptizera, który miał występ w czasie imprezy. Patrol wzywa na komendę podejrzanego. Okazuje się on byłym policjantem, który zmienił profesję. Mężczyzna przyznaje się do posiadania pamiątkowej biżuterii i przedstawia dowód jej legalnego nabycia. Tymczasem w życiu Zielińskiego rozpoczyna się nowy rozdział. Zaczyna on pracę w ośrodku dla trudnej młodzieży.

Występują (pokaż wszystkich)