Przyjaciele 4: The One with Phoebe's Uterus (11)

Przyjaciele 4: The One with Phoebe's Uterus (11)

(Friends: The One with Phoebe's Uterus)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:David Steinberg
W skrócie:Frank, przyrodni brat Phoebe, bierze ślub z Alice. Proszą Phoebe, żeby została biologiczną matką ich dziecka. Dziewczyna prosi o radę swoją matkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
dziś
12:30 Comedy Central
wtorek, 22 października
jutro
22:30 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Przyrodni brat Phoebe, Frank, w tajemnicy bierze ślub ze swoją starszą partnerką, Alice. Wkrótce zwracają się oni do Phoebe z prośbą, żeby została biologiczną matką ich dziecka. Dziewczyna prosi o radę swoja matkę. Kobieta ofiarowuje córce szczeniaka i po trzech dniach ma zamiar go odebrać. Chce w ten sposób udowodnić Phoebe, jak trudno będzie jej się rozstać z kimś, kogo pokocha. Ross załatwia Joeyowi pracę w muzeum. Podczas lunchu Ross nie przysiada się jednak do przyjaciela, ponieważ w muzeum panuje zasada, że pracownicy naukowi nie jedzą razem z obsługą. Joey czuje się urażony postępowaniem przyjaciela, dlatego Ross postanawia wprowadzić na stołówce pewne zmiany. Chandler czuje się niepewnie w towarzystwie Kathy, pamięta bowiem, że to była dziewczyna Joeya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także