Program TV na dziś
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 27: Siostrzyczki (348)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (40)
11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Przedszkole w naturze
12:55film dokumentalny
Złoty chłopak (148)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:50teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wspólny dom: Wydanie specjalne
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2970)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1661)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (311)
13:15telenowela
Va banque (743)
14:05teleturniej
Przepis dnia (69)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Polsat
Dlaczego ja?: 7-latka molestowana na tylnym siedzeniu samochodu (798)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: To koniec (705)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Mamuśka z piekła rodem (1250)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: W wirze prawdziwych namiętności (1296)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Rąbień, El Fuego (15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1595)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (932)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (50)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (13)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (5)
13:05magazyn motoryzacyjny
Sekrety zwierząt (4)
13:35serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka utahraptora (8)
14:05serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Ubogi Mirek jest zakochany w Wioli, która wygrywa dużą sumę pieniędzy (951)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (295)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Zniszczone (480)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Ojciec zbiera nielegalnie broń (401)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Nieudany kinderbal (402)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (8)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (9)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (10)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (11)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (505)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (506)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (175)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dekalog (17)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (736)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (373)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (72)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ta druga (607)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (992)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (143)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (576)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Akcja pod Arsenałem
od 10:15dramat wojenny
Rzecz Polska: Hodowla Zwierzątek Karola Borsuka
12:05cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Vredeman de Vries
12:30magazyn kulturalny
Grethe Meyer: królowa duńskiego wzornictwa
12:50film dokumentalny
Profesor na drodze
14:05film obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Projekt: Nadzieja: Wielki Czwartek
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2930)
11:45serial obyczajowy
Gość poranka
12:10magazyn publicystyczny
Emilian Kamiński. Teatr. Moje życie
12:35reportaż
O mnie się nie martw (11)
13:00serial komediowy
O mnie się nie martw (12)
13:45serial komediowy
Dialog - życie zapisane w listach
14:35film dokumentalny
WP
Wymazane z historii (4)
od 10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Kolorowe boho w sypialni (4)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (799)
11:50program informacyjny
Sąsiedzkie wojny 2 (14)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (8)
12:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
13:35serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (16)
14:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Kiler
od 10:15komedia sensacyjna
Kometa
12:10film krótkometrażowy
Penélope Cruz - blask namiętności
12:45film dokumentalny
Beztroska
13:50film krótkometrażowy
Matki równoległe
14:15dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 4 (1)
od 10:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
11:50serial akcji
Carter 2 (9)
12:45serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
13:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (16)
14:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Opiekun
od 10:50film obyczajowy
Łapu-capu extra
12:25chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
12:55film fantasy
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
od 9:00tenis
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Dolina Bugu (8)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Chełm (9)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (7)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (8)
14:35magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Chrzciny
od 9:45komedia obyczajowa
Sekrety mojego taty
11:15film animowany
Łapu-capu
12:30chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:35magazyn filmowy
Werner Herzog. Radykalny marzyciel
13:10film dokumentalny
Wyraj
14:45film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Opiekun
od 9:50film obyczajowy
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
11:55film fantasy
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
14:00serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Radunia i jej elektrownie (4)
14:20serial dokumentalny
Mój sąsiad Adolf
14:45komediodramat
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Furgonetka (8)
11:00serial komediowy
Interview 2 (7)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (8)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (9)
11:50serial obyczajowy
Interview 2 (10)
11:55serial obyczajowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL 3: Święta (9)
13:00serial komediowy
The Office PL 3: Blue Monday (10)
13:25serial komediowy
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
13:55serial komediowy
The Office PL 3: Walentynki (12)
14:20serial komediowy
Zwyczajna kobieta (5)
14:50serial kryminalny
CBS Europa
Złodziej w hotelu
od 9:55film kryminalny
Powiew skandalu
12:00komediodramat
Tramwaj zwany pożądaniem
13:55dramat obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 15: Randka z przeznaczeniem (24)
od 10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
11:50film kryminalny
Grantchester 5 (1)
13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
14:50serial obyczajowy
HBO
Sufrażystka
od 9:25dramat obyczajowy
Piotruś Królik
11:10film familijny
Wonka
12:45film familijny
Charlie i fabryka czekolady
14:45komedia przygodowa
HBO 2
Pępek świata 6: Halloween V (5)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Sinkhole (6)
11:20serial komediowy
Mack i Rita
11:45komedia fantasy
Czas mroku
13:20dramat historyczny
HBO 3
Przyjaciele 10: The One Where Estelle Dies (15)
od 10:50serial komediowy
Nitram
11:15thriller
Teoria wszystkiego
13:10dramat biograficzny
Kino Polska
Lekarstwo na miłość
od 10:15komedia
Paragon gola
12:30film przygodowy
Carte Blanche
14:40dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot 7: Śmierć lorda Edgware'a
od 9:55serial kryminalny
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:00film kryminalny
Geokatastrofa
14:00dramat SF
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Jak ten czas leci (26)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pocieszacz (226)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sponsor (227)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Gigantus erektus (108)
12:50serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepski prezydent (190)
13:25serial komediowy
Maska Zorro
14:05film przygodowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (71)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Pożar na pokładzie (87)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wypadek czy zamach (116)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (46)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (184)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (11)
od 10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (13)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (4)
12:30serial komediowy
Kochane kłopoty (4)
13:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (5)
14:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 10:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Wiktoria Azarenka - Julia Putincewa
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Jelena Rybakina - Maria Sakkari
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 10:20magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
12:00serial dokumentalny
Magazyn skrótów LaLiga
12:55magazyn piłkarski
Ligue1 Review
14:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
od 10:532. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:232. przejazd slalomu giganta kobiet
Snooker: Turniej German Masters
11:51mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Cycling Show
12:51magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
13:21kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
od 10:25kolarstwo
Monumental Cobbles
11:58magazyn sportowy
Snooker: Turniej German Masters
12:55mecz finałowy
Ben Johnson - doścignięty przez prawdę
14:55film dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
Magazyn MotoGP
13:30magazyn sportów motocyklowych
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
14:30magazyn
Polsat Sport Extra
Golf: Hero Indian Open
od 8:301. dzień
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
13:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
Boks: Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu
13:00waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
od 10:20mecz: GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie
12:20Grand Prix
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
14:05podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!