Program TV na dziś
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 20: Zamiana (243)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Nowy dom (369)
10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (2)
11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Te Mouanui a Toi (4/6)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
W kotle historii: Bolesław Rozrzutny. Polityka i pieniądze (27)
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2989)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1686)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (330)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Niedokończona miłość (130)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Matka chce uratować swoją córkę ze środowiska prostytutek (817)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Zbieg (724)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Florentyna (1269)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Płońsk, Cynamon (5/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1613)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (952)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5 (1)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (7)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (9)
13:05magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 2 (14)
13:35magazyn motoryzacyjny
TV 4
Trudne sprawy: Menager (988)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Michał zgadza się udawać chłopaka swojej koleżanki, po czym w niej się zakochuje (989)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (314)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Zwierzyna (499)
13:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (49)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (50)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (51)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (52)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (543)
13:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (193)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (194)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dla dobra mamy (36)
12:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
13:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (839)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (91)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ucieczka z poprawczaka (626)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1011)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (162)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Komediantka (6/9)
od 9:05serial obyczajowy
Niech żyje wolność
10:10komedia
Rzecz Polska: System lamp ART
11:45cykl dokumentalny
Którędy po sztukę: Marcin Maciejowski
12:15magazyn kulturalny
Malarstwo dekoracyjne impresjonistów
12:30film dokumentalny
Mistrz. Jan Matejko znany i nieznany
13:40film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (534)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2945)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Ludzie z dobrego towarzystwa: Rafał Blechacz
12:25cykl reportaży
O mnie się nie martw 2 (6/13)
12:50serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (7/13)
13:40serial komediowy
WP
Porzucone budowle 4 (6)
od 9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (2)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (818)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (12)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (1)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (17)
13:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (4)
od 9:30serial sensacyjno-komediowy
Numery
10:30dramat obyczajowy
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
12:15film krótkometrażowy
"Skrzypek na dachu" na wielkim ekranie
12:45film dokumentalny
AXN
Rekrut (17)
10:00serial kryminalny
Seal Team 5 (11)
10:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (12)
11:50serial sensacyjny
Rekrut (18)
12:55serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (19)
13:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Mała mama
od 9:40dramat obyczajowy
Mavka i strażnicy lasu
10:55film animowany
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
12:35magazyn
Niebieska linia
12:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (11)
10:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (12)
10:25reality show
Remont w 48h 12 (3)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (4)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (24)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Żubry we mgle (3)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Jesienne trzcinowiska (4)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Papusza
10:00dramat biograficzny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:15magazyn filmowy
Zadziwiający kot Maurycy
12:45film animowany
CANAL+ Premium
Mavka i strażnicy lasu
od 9:55film animowany
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
11:35magazyn
Niebieska linia
11:50dramat obyczajowy
Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
13:30film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
od 9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
13:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
13:30serial komediowy
CBS Europa
Miłosna wyprawa
od 9:35komedia romantyczna
Przyjęcie w ogrodzie
11:20komedia romantyczna
Złodziej w hotelu
13:05film kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Déja vu (13)
10:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i Mona Lisa (3)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Nemezis
11:50film kryminalny
Poirot 11: Kot wśród gołębi (2)
13:50serial kryminalny
HBO
Sir Alex Ferguson: Never Give In
od 9:55film dokumentalny
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
11:50film biograficzny
HBO 2
Supernowa
od 9:30dramat obyczajowy
Pępek świata 7: The Lanai (21)
11:10serial komediowy
Pępek świata 7: Not Mother's Day (22)
11:30serial komediowy
Szkoła jest nasza
11:55komedia
Flash
13:45film SF
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Vegas Renormalization (21)
10:00serial komediowy
Hotel Transylwania
10:25film animowany
Hotel Transylwania 2
11:55film animowany
Hotel Transylwania 3
13:25film animowany
Kino Polska
Filip z konopi
od 9:35komedia obyczajowa
Orzeł
11:10dramat wojenny
Cafe pod Minogą
13:40komedia
Kino TV
Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych
od 9:50serial kryminalny
W kręgu zdrady
11:55thriller
Megatrzęsienie w San Andreas
13:55film SF
Polsat Film
Przyjaciółki (36)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Rachunek sumienia (62)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ręka wisielca (63)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Lepsza połowa (200)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ziarno (201)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kraina obfitości (138)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Happy Family (139)
13:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Casino de Renta 2000 (209)
13:55serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 7: Śmiertelny upadek (102)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Rzeź nad Morzem Śródziemnym (106)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Niebezpieczne podejście (136)
13:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (19)
od 9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (7)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (8)
11:35serial sensacyjny
Alf 4: Barwy prawdy (16)
12:30serial komediowy
Alf 4: Obrzędy z dawnych lat (17)
13:00serial komediowy
Alf 4: Przyszłość tak jasna, że aż razi (18)
13:30serial komediowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Everton FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Celta Vigo - UD Las Palmas
Liga+ Extra
13:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
LaLiga World
od 9:45magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
10:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: ŁKS Łódź - Lech Poznań
Basket Office
13:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 8:305. dzień
Igrzyska olimpijskie
10:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:001. etap
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
12:00podsumowanie
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
13:005. dzień
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
od 9:00wyścigi motocyklowe
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:305. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
12:304. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:305. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 8:301. mecz finałowy fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
10:00podsumowanie
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
11:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:001. mecz półfinałowy fazy play-off: KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce
Polsat Sport News
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 8:30mecz: KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Piłka nożna: Puchar Włoch
11:00rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
13:00walka: Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski 13.05.2023
TVP Sport
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
10:30mecz 1. rundy fazy play-off: Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!