Teraz albo nigdy! 3 (9)

Teraz albo nigdy!

sezon 3 odc. 9

6.0/10
serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Marta odkrywa, że Artur zarejestrował w Urzędzie Patentowym recepturę jej kremu na swoje nazwisko. Marcin jest coraz bardziej zainteresowany Franką. Michał poznaje Edytę z córkami i Ewą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Basia (Katarzyna Maciąg) nie jest już nieśmiałą, debiutującą pisarką. Chodzi na bankiety i spotkania z czytelnikami, udziela wywiadów. Pisze kolejną powieść, a pierwsza może stać się przebojem filmowym. Jej partner Andrzej (Mateusz Damięcki) ma kłopoty w pracy. Poznaje dekoratorkę wnętrz Inkę (Katarzyna Dąbrowska), z którą bardzo dobrze się dogaduje. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) chce wprowadzić poprawki do swojego związku z mężem Robertem (Bartek Kasprzykowski). W jej życiu pojawia się Tomasz Mroziński (Jakub Strzelecki), zafascynowany nią, wysportowany absolwent AWF-u. Marcin (Jan Wieczorkowski) po rozstaniu z Julią (Agata Buzek) nawiązuje nowe znajomości z Kają Stachowiak (Julia Pietrucha) z agencji reklamowej i Franką Drabczyk (Ola Szwed) - nową pracownicą radia, która od lat się w nim kocha i dlatego wróciła z zagranicy. Przypadkowo poznana przez Michała (Rafał Królikowski) Edyta Gebhart (Małgorzata Foremniak) - bogata i pewna siebie wdowa po założycielu banku - wywraca jego świat do góry nogami.

W tym odcinku

Marta dzięki Michałowi odkrywa, że Artur zarejestrował w Urzędzie Patentowym recepturę jej kremu na swoje nazwisko. Niesłusznie obwinia o udział w sprawie również jego teścia Zbigniewa. Kiedy ten dowiaduje się, co się stało, wszystko obraca się na korzyść Marty. Edyta mówi przyjaciółce, że Michał już niedługo nie będzie miał czasu dla Marty. Basia w końcu kupuje samochód. Marcin jest coraz bardziej zainteresowany Franką. Michał przedstawia Edytę córkom i Ewie. Ta ostatnia szczerze rozmawia z Martą, co myśli o nowej wybrance wnuka. Lena, Franka, Basia i Marta namawiają Andrzeja, by w ramach wieczoru hawajskiego w Plaży zorganizował pokaz żonglerki ogniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)