Lombard. Życie pod zastaw 2 (87)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (87)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Mika zastawia w lombardzie biżuterię i stary telefon komórkowy, żeby kupić nowy, bardzo drogi, którym popisuje się przed znajomymi z pracy podczas lunchu. Niebawem sprawy się komplikują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Mika i Kuba pracują w tej samej korporacji. Nie stać ich jednak na drogie wyjścia do restauracji ze znajomymi. Potrzebują zastrzyku gotówki, więc Mika zastawia w lombardzie biżuterię i stary telefon komórkowy, żeby kupić nowy, bardzo drogi, którym popisuje się przed znajomymi podczas lunchu. Towarzystwo planuje kolejny zakup - drogi prezent urodzinowy dla wspólnej koleżanki z pracy. Mika znów pojawia się w lombardzie. Zupełnie niespodziewanie natrafia w nim na... Kubę, przed którym ukrywa się na zapleczu. Tymczasem na imprezie urodzinowej mężczyzna, który próbuje wnieść do lokalu alkohol, zostaje przyłapany przez ochroniarza. Wilecki zastawia w lombardzie broń, która niebawem okazuje się bardzo przydatna. Iwo nadal nachodzi Marzenę. Przestraszona kobieta używa w samoobronie gazu łzawiącego i zawiadamia policję. Zrozpaczony Iwo wysyła Marzenie zdjęcie z dachu budynku - chce się zabić, a winą za swoją śmierć obarczyć właśnie ją. Adek próbuje zapobiec tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także