Program TV

PONIEDZIAŁEK 3.02
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Młodzi lekarze 3 (9/10)
od 22:30telenowela dokumentalna
zdjęcieLato 1993
23:30dramat psychologiczny
Głęboka woda 2: Kryzys (5/12)
1:15serial obyczajowy
Ślepy traf
2:15thriller
Polsat
Ballistic
od 22:35film sensacyjny
Pamięć absolutna
0:15dramat SF
TVN
W jak wendeta
od 22:35dramat sensacyjny
Co za tydzień
1:15magazyn informacyjny
Stylowy projekt (5/8)
1:50program rozrywkowy
Uwaga!
2:25magazyn reporterów
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Świąteczna wyprawa
od 22:00komediodramat
Gwiazda miłości
23:45film erotyczny
Kabaretowy Szał
1:50program rozrywkowy
TV 4
zdjęcieIstnienie
23:00horror
Galileo (770)
0:50program popularnonaukowy
Ameryka pod ostrzałem (5)
1:50serial dokumentalny
TV 6
Sekretarka
0:00film erotyczny
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Ochroniarz
od 22:45film sensacyjny
zdjęcieHanna
0:25thriller
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (5)
2:55program informacyjny
TVN 7
Mumia
od 22:00film przygodowy
Kości 11 (3/22)
0:30serial kryminalny
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
Focus on Poland (273)
23:10program informacyjny
O zwierzętach i ludziach
23:30film dokumentalny
Korona królów (309)
0:30telenowela historyczna
Nad Niemnem (319)
1:00magazyn Polaków na Białorusi
Supełkowe ABC (158)
1:20program dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
WP
Kabaret na żądanie (25)
0:00program rozrywkowy
Odrażające z natury
1:00film dokumentalny
Na skróty
2:00horror

FILMOWE

ale kino+
Wisting (4)
od 22:10serial kryminalny
Tess
23:55dramat obyczajowy
AXN
zdjęcieArena
23:00thriller
Designated Survivor 2 (5)
0:55serial kryminalny
Ciężar prawdy (1)
1:55serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (12)
2:50serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieTo my
od 22:15horror
Czarna rzeka
0:10thriller
Kler
2:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Złombol (5)
od 22:30serial dokumentalny
To my
23:15horror
Czarna rzeka
1:10thriller
CANAL+ Family
W domu innego
od 22:55melodramat
53 wojny
0:40melodramat
Moje miasto
2:00film obyczajowy
CANAL+ Film
Pokłosie
1:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Strefa mroku (10)
od 22:35serial grozy
Żmijowisko (3)
0:05serial kryminalny
Żmijowisko (4)
0:55serial kryminalny
Rodzina
1:40film krótkometrażowy
Polana pośród brzeziny
2:05dramat obyczajowy
CBS Europa
Burzliwy czas
od 22:50dramat obyczajowy
Podzielony dom
2:35dramat obyczajowy
HBO
Disaster Artist
od 22:25dramat biograficzny
Druga szansa
0:10dramat obyczajowy
Milcząca rewolucja
2:10dramat obyczajowy
HBO 2
Dwunasty człowiek
od 21:00dramat historyczny
Słowo na L: Generacja Q (4/8)
23:15serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (3/10)
0:10serial obyczajowy
zdjęciePlayer One
1:05film SF
HBO 3
Pohamuj entuzjazm 10 (3/10)
od 22:30serial komediowy
Zakonnica
23:15horror
Outsider (5/10)
0:55serial kryminalny
Avenue 5 (3/8)
1:50serial komediowy
Pohamuj entuzjazm 10 (3/10)
2:20serial komediowy
Polsat Film
Faceci w czerni
23:30komedia SF
Gliniarze (240)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze (241)
2:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Łowcy głów
od 22:00thriller
Fotograf
0:05film kryminalny
MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)
2:20serial paradokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Burnley FC - Arsenal FC
Sport+
2:55magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 22:30mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Witaj w klubie: Wisła Płock
1:00serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 22:30mecz: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 22:30mecz: Feyenoord - FC Emmen
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 22:30mecz: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:05podsumowanie meczów 1/8 finału
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
1:20podsumowanie występu Polaków

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!