Program TV

CZWARTEK 30.05
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Big Music Quiz (11)
od 22:05teleturniej muzyczny
Na sygnale: Hejt! (234)
23:10serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieAlfie
23:35komediodramat
La La Poland 2 (4)
1:30program rozrywkowy
Riviera (10-ost.)
2:05serial kryminalny
Polsat
Ślad (82)
od 22:35serial kryminalny
Chirurdzy (163)
2:00serial obyczajowy
TVN
Testosteron
od 22:35komedia
R.I.P.D.: Agenci z zaświatów
1:05komedia sensacyjna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Złote oko
23:45film erotyczny
Gorące piękności
2:00film erotyczny
TV 4
Stalingrad
od 21:00dramat wojenny
Śmierć na talerzu 2 (11)
23:55serial dokumentalny
Śmierć na talerzu 2 (12)
0:55serial dokumentalny
Sekrety sąsiadów (29)
1:55serial obyczajowy
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Kill Bill 2
od 22:50film sensacyjny
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TVN 7
Błękitna fala 2
od 21:00dramat obyczajowy
Big Brother Nocą (44/52)
23:20reality show
Psy
23:55dramat sensacyjny
Moc magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
WP
Porwania - godziny grozy (2)
od 22:50serial dokumentalny
Upadek: Walk the Line (1)
0:50serial kryminalny
Prowincjuszka
2:00komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Saint Laurent
od 22:30dramat biograficzny
Una
1:10dramat obyczajowy
Jaskółka
2:50dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (10)
23:00serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (3)
0:00serial kryminalny
Rekrut (19)
1:00serial kryminalny
Blindspot: Mapa zbrodni 3 (19)
1:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (20)
2:40serial kryminalny
CANAL+
Siedem sióstr
od 22:30thriller SF
Pianista
0:30dramat wojenny
Czerwona obroża
2:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Siedem sióstr
23:30thriller SF
Pianista
1:30dramat wojenny
CANAL+ Family
Dwie prawdy
od 22:45dramat obyczajowy
Wino truskawkowe
1:55dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Deadpool 2
od 21:20film SF
Plan B
23:15komediodramat
Gracze
0:40dramat obyczajowy
Odciąć pępowinę
2:30film krótkometrażowy
Voodoo tata
2:40komedia
CANAL+ Seriale
Instynkt (7)
od 22:25serial kryminalny
Instynkt (8)
23:10serial kryminalny
Aktualności filmowe+
2:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Łzy słońca
od 21:00dramat wojenny
Kto wiatr sieje
23:15dramat obyczajowy
Dziewczyńskie porachunki
1:00dramat obyczajowy
3000 mil do Graceland
2:50film sensacyjny
HBO
Nocna jazda
23:00komedia
Syn swego kraju
0:30dramat obyczajowy
Rocknrolla
2:15film sensacyjny
HBO 2
Exodus: Bogowie i królowie
od 21:35dramat przygodowy
Dwunasty człowiek
0:05dramat historyczny
Ciche miejsce
2:20horror
HBO 3
Sprawa idealna 3 (5)
23:00serial obyczajowy
Ant-Man i Osa
23:55film sensacyjny
Podróż powrotna
1:55dramat wojenny
Kino Polska
Wojna polsko-ruska
od 21:55dramat obyczajowy
zdjęcieZgorszenie publiczne
0:20komedia romantyczna
Anna i wampir
2:25film kryminalny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Vanilla Sky
od 21:00dramat psychologiczny
Lot
23:55dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Premiera: Miłość
od 22:35film obyczajowy
zdjęcieKrótki film o miłości
0:45dramat psychologiczny
Żywie Biełaruś!
2:35film biograficzny
TNT
Matrix
od 21:00film SF
Tylko jeden
23:50thriller SF
Obecność
1:35horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
O co biega?
1:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Premier League World
2:00magazyn ligi angielskiej
NBA Action
2:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:4518. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Wiadomości Eurosportu
23:45magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
1:00magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 22:45mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
0:00magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
1:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
23:05mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
LaLiga Highlights Show
1:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
od 22:00waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco
Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
2:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW 34: New Order
1:00waga ciężka: Karol Bedorf - James McSweeney
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 22:45program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
23:25mecz fazy grupowej: USA - Katar
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
1:35podsumowanie meczów reprezentacji Polski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!